Wpis z mikrobloga

@HaSSaN:

-Tato, dlaczego muszę się szczepić na COVID mimo, że wiele wskazuje na to, że dla dzieci w moim wieku, szczególnie chłopców, ta szczepionka jest bardziej niebezpieczna niż sama choroba?

- Żeby ochronić tatusia, bo bardzo się boi, no i dziadka bo ma już 90 lat i mogłoby się to skończyć dla niego fatalnie
  • Odpowiedz
@HaSSaN: porownaj sobie ile osob na raka umiera rocznie a ile na covid a i tak statystyki sa mocno zawyzane przez chorby wspolistniejace

to jak sie tresuje spoleczeczenstwo i zażyna gospodarke przez ten smieszny wirus na tle innych chorób to masakra
ludziom sie nawet nei chce przeczytac statystyk
  • Odpowiedz
to jak sie tresuje spoleczeczenstwo i zażyna gospodarke przez ten smieszny wirus na tle innych chorób to masakra


@Matrioszkawkieszeni: w Polsce na raka umiera rocznie 100 TYSIĘCY OSÓB, 100 000 OSÓB. Czyli ~275 osób dziennie. A raczej tyle było bo po tych 2 ostatnich latach to będzie dużo, dużo więcej.
  • Odpowiedz
@Matrioszkawkieszeni: @Karakatamakatula: #!$%@? czarmandery czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem, czy tylko tak #!$%@? trzy po trzy? Gdzie ja napisałem, że jestem zwolennikiem szczepień dzieci, zamykania lasów i siłowni czy noszenia przez dzieci maseczek? Maseczki działają w ograniczaniu transmisji wirusa i to jest fakt któremu usilnie staracie się przeczyć pomimo wielu badań i dowodów.
  • Odpowiedz
Maseczki działają w ograniczaniu transmisji wirusa i to jest fakt któremu usilnie staracie się przeczyć pomimo wielu badań i dowodów.


@HaSSaN: pokaz #!$%@?@ te badania i dowody
dawaj link albo cos bo narazie ty #!$%@? 3 po 3 i zero dowodow
  • Odpowiedz
a na covid od poczatku pandemii 77 tys :D dlaczego ludzie w wiadomosciach nie sa szczuci rakiem i nie ma zakazu palenia fajek np :DDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

no #!$%@?@ nie wiem!


@Matrioszkawkieszeni: bo z fajek jest akcyza a covida nie da się opodatkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaSSaN: albo lepiej mam dla ciebie zadanko |
obczaj sobie rozmiar wirusa covid i odległość miedzy włóknami w maseczce

a potem wyobraz sobie jak ktos leje wode w kogos stojącego za siatką którą rozciąga sie na bramce w pilce noznej powodzenia
  • Odpowiedz
@HaSSaN: albo lepiej mam dla ciebie zadanko |

obczaj sobie rozmiar wirusa covid i odległość miedzy włóknami w maseczce


a potem wyobraz sobie jak ktos leje wode przez siatkę od bramki piłkarskiej

powodzenia


@Matrioszkawkieszeni: Ja #!$%@?ę xD Serio? Dobra szukałem w necie i #!$%@? za nic nie mogłem znaleźć badań które mówią o skuteczności maseczek przeciwko rozprzestrzenianiu się wirusów, no #!$%@? nie ma nigdzie badań ani artykułów, nikt
  • Odpowiedz
@korono22: powtórze się komentarza do wypowiedzi innego mirka. Za kilka lat powiesz: "Co Ci ten zakaz do restauracji przeszkadza?, Co Ci ten zakaz wejścia do kina przeszkadza?, Co Ci ten zakaz do autobusu przeszkadza?".
Twój tok rozumowania również jest co najmniej dziwny.
  • Odpowiedz
A kto każe nosić maski na ulicach? Przecież już dawno wiadomo, że maski na świeżym powietrzu się nie sprawdzają xD.


@HaSSaN: a mimo wszystko rok temu grzecznie ją nosiłeś.
  • Odpowiedz
Krupier 1 min. temu

0

A kto każe nosić maski na ulicach? Przecież już dawno wiadomo, że maski na świeżym powietrzu się nie sprawdzają xD.

@HaSSaN: a mimo wszystko rok temu grzecznie ją nosiłeś.


@Krupier: Chyba ty xD
  • Odpowiedz