Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: cdc w pazdzierniku 2020 roku na swojej stronie glownej pisalo na temat szansy na zarazanie sie, praktycznie zerowe na zewnatrz, bardzo male w wietrzonej sali i duze w gestym skupisku osob bez wentylacji. Wiec oni o tym sami wiedza. Mozesz przegladnac i poszukac jak jestes ciekaw, jak nie to trudno.
O kurde, ładnie się covidianie w tym wątku odpalili. Pozostaje się cieszyć, że akurat w Polsce takich zamordystów wspierających segregację ludzi jest stosunkowo mało.


@Devilus: to prawda, zleciało się ich tutaj. Na ulicy ich nie widać bo boją się odezwać i wszystko na co ich stać to jedynie spojrzenie nienawiści ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak to już jest - kozak w necie, #!$%@? w świecie.
I nadmiarowe 150k zgonów w 2020 w stosunku do statystyk z lat poprzednich to czysty przypadek.


@ghost18: serio wierzysz, że ci wszyscy umarli przez covida? Na covida zmarło 77k osób, reszta zmarła przez brak dostępu do służby zdrowia. Tak jak wyżej pisałem - co roku w Polsce na raka umiera 100 tysięcy osób, a przez brak diagnostyki będzie jeszcze więcej o czym mówią sami onkolodzy.
Fajne, ale warto też pokazać drugą stronę. Słyszałem historię dalszego znajomego, gdzie 14letni syn chciał #!$%@?ć ojca na psy za chodzenie bez maseczki po domu


@Stallion45: to sobie syna wychował. Oddałbym do domu dziecka.
Sisay 42 min. temu0

@HaSSaN: cdc w pazdzierniku 2020 roku na swojej stronie glownej pisalo na temat szansy na zarazanie sie, praktycznie zerowe na zewnatrz, bardzo male w wietrzonej sali i duze w gestym skupisku osob bez wentylacji. Wiec oni o tym sami wiedza. Mozesz przegladnac i poszukac jak jestes ciekaw, jak nie to trudno.


@Sisay: No i co w związku z tym? To oznacza, że maseczki nie działają według
Tak jak wyżej pisałem - co roku w Polsce na raka umiera 100 tysięcy osób, a przez brak diagnostyki będzie jeszcze więcej o czym mówią sami onkolodzy.


@artur7177: A nie no to ok, jak już umiera i tak te 100k osób co roku to te dodatkowe 77k już jest bez różnicy, ja #!$%@?ę uwielbiam was szury i tę waszą #!$%@?ą logikę xD. Dziękuję za to, że jesteście !!! Serio.
@artur7177: Widzę kolega na wiarę bierze statystyki. Owszem część na pewno zmarła przez słabą wydajność służby zdrowia ale jedyną nową zmienną w porównaniach był covid 19. Więc nadal - bez covida biorąc pod uwagę starzenie się społeczeństwa ww wzrost sięgałby 5-15k ale nie 150k. Wzrosty dotyczące diagnostyki raka to zobaczysz w kolejnych latach. Na pewno nie w statystykach za 2020 i poprzednich latach.

@HaSSaN: bez nich życie byłoby nudniejsze (
Kandydat na laureata orderu im. Pawko Morozowa. Dziwne, że covidianie jeszcze takowych nie przyznają


@Stallion45: w Australii już mowiłi żeby #!$%@?ć rodzinę i znajomych, nawet najbliższych, to nie jest nic złego!
Widzę kolega na wiarę bierze statystyki. Owszem część na pewno zmarła przez słabą wydajność służby zdrowia ale jedyną nową zmienną w porównaniach był covid 19. Więc nadal - bez covida biorąc pod uwagę starzenie się społeczeństwa ww wzrost sięgałby 5-15k ale nie 150k. Wzrosty dotyczące diagnostyki raka to zobaczysz w kolejnych latach. Na pewno nie w statystykach za 2020 i poprzednich latach.


@ghost18: A co mam brać na wiarę? Wynurzenia "ekspertów"
A nie no to ok, jak już umiera i tak te 100k osób co roku to te dodatkowe 77k już jest bez różnicy, ja #!$%@?ę uwielbiam was szury i tę waszą #!$%@?ą logikę xD


@HaSSaN: u ciebie to naprawdę są problemy z czytaniem i rozumieniem. Albo z tego podniecenia nawet nie próbujesz zrozumieć tylko klepiesz co tam uroi ci się w głowie.

O raku wspomniałem żeby była skala - bo o