Wpis z mikrobloga

@Ptactwo: Autorka mocno pojechała bo bandzie z tym kolegowaniem sie tylko z ajfoniarzami, ale ogolnie ma racje. Sam uzywam ajfona i lubie gdy osoba z ktora pisze/rozmawia/mmam jakikolwiek kontakt tez go posiadała ze wzgledu wlasnie na funkcje z ekosystemu. Po prostu jest wygodniej.
  • Odpowiedz
@Ptactwo: W iOS można fajnie pisać smsy, tworzyć jakieś emoty, wysyłać animowane wiadomości. Wiadomość zamiast SMS wysyła się przez neta a nie za pomocą sieci komórkowej - wiec w starych czasach jak jeszcze nie było No limit SMS, można było korespondować za free. To ja tak wspominam. Inna sprawa ze u mnie w rodzinie trochę osób ma iOS i jak się pisze np do mamuśki SMS to widzę czy odczytała…
  • Odpowiedz
  • 8
@rysownik za ten ficzer mam zapłacić 2x więcej za telefon (gdzie na signal/meś/insta ten ficzer jest wbudowany)? Na głowę chyba upadłeś albo mama ci telefony kupuje. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rysownik: w dzisiejszych czasach ktoś w ogóle uzywa SMS?
Inne sprawa że widoczność odczytania wiadomości jest też w androidzie. Warto to w---------ć jak się niechce dawać znać że odczytałes ale masz w dupie drugą osobę.
  • Odpowiedz