Wpis z mikrobloga

@Ptactwo: w roku 1939 ludzie sie obawiali czy b---a nie w--------i w ich chalupe a w 2021 ludzie sie obawiaja czy ich polubia ze wzgledu na telefon XDDDDDD stare chlopy a daja sie j---c na p---e ktora trolluje XD
  • Odpowiedz
@KIII: Napisałem z punktu widzenia tej baby, te rzeczy są fajne, a np jedna siora posiada androida i nie możemy jej tego wysłać:) to nie jest problem trzeciego świata, ale jakiś niesmak jest. Czy telefon 2x droższy? Używkę chyba kupisz za 500 zł. Sam telefonu Apple używam od 2015, bo mam tez zegarek od nich :), miałem i tablet, mam iPoda. sam system jest bardzo sterylny i bezpieczny, nie ma
  • Odpowiedz
No ale k---a panowie, kupowanie androida w 2021 roku to bycie edgy na siłe, że niby apple rucha konsumentów i jest przepłacone. Na c--j być indywidualistą na siłe żeby pokazać niezależność jak iphone jest obviously lepszy. Choć to może być kontrowersyjne to zgadzam się z autorką posta. Wykopki myślą że są freethinkerami jak jebią appla. XD.


@Astee Jak się ma 14 lat to pewnie iPhone niezastąpiony ¯_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@adamczwa: tylko że system IOS jest zamkniętym systemem, ma ograniczoną i mniejszą ilość funkcji, w tym gorsza kompatybilność z innymi firmami, jednocześnie znacznie wyższa cena produktu od konkurencji.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Ze co? ;o
1) ograniczona i mniejsza liczba funkcji - w teorii pewnie masz racje, w praktyce normalnie używając telefonu wskaż mi gdzie mam mniej tych funkcji?
2) gorsza kompatybilność z innymi firmami - jakis przykład? Uzywam ajfona 4 lata i nie mialem nigdy problemu z kompatybilnością
3) znacznie wyższa cena - xDDDDD, wybacz ale musiałem - przeciez aktuanie flagowce innych firm sa drozsze od ajfona (a po pol
  • Odpowiedz
@adamczwa:
1) IOS = system zamknięty, ma mniej funkcji, lepsza optymalizacja, mniej błędów.
Android = system otwarty, ma więcej funkcji, gorsza optymalizacja, więcej błędów.
To tak jak system konsoli np. Ps3 kontra system Windows.
Gra może działać na konsoli z 512mb ram, ale na Windows'ie z mniej niż 3gb ram będzie się zacinać.
Ponieważ konsola i jej system ma skupić się tylko/głównie na graniu, a Windows ma ogrom w
  • Odpowiedz
@adamczwa: Nie wybaczę, gdyż wiem że w pełni przegrałeś ze mną dyskusję.
Odcisk palca działa szybciej, wygodniej i ogólnie jest lepszy.
Po zastosowaniu FaceID (nie mając na sobie maski) trzeba przeciągnąć palec...
A z odciskiem np. z boku smartfona mam znacznie prościej i szybciej.
Wkładając rękę do kieszeni, chwytam smartfon tak że już wyciągnięty z kieszeni jest odblokowany i widać pulpit.
Tak więc średniak z Androidem kosztujący 1-2k zł jest
  • Odpowiedz
Mi9 flagowiec z 2019 roku od Xiaomi, kosztował 2k zł, ma lepsze parametry niż średniaki iPhone SE 2020 i iPhone 13 mini, które kosztują jeszcze więcej (porównuje ceny w dniach premiery). @Eskim0s mój stary kupował go z 2019 mi9 i zapłacił 1500zł. Telefon działa do dzisiaj bez większych zarzutów. Jedyne co się stało z telefonem to pękło szkło z tyłu obudowy. Koszt z wymianą 130zł

Pomijam już że jak ostatnio próbowałem
  • Odpowiedz
@ulver86: Nie przegadasz androidziarzowi tak jak pisowcowi. Dzwonki ta się ustawić ale trza się z tym trochę namęczyć w iTunes. Ale przez to ze to jest taki hermetyczny zamknięty system nie masz tam śmieci i mulenia. Wszystko chodzi idealnie
  • Odpowiedz
@rysownik: jakie śmieci i jakie mulenie? Miałeś jakiegoś sredniopolkowego androida od 2014 roku ?? Od wersji 5.0 andek jest super systemem bo procki i ram dają radę z nakładka na jądro. Od iPhone 6 scrapple nie zaprezentowało nic w tej dziedzinie czyli już 7 lat robią z ciebie wala. Technologicznie baterie to właśnie dekada w plecy i ten notch. A wydajnościowo nie idzie porównać tych prockow bo benchmarki pracują na
  • Odpowiedz
@ulver86: jaki scrapple? jak ktos juz tak tak bardzo nie nawidzi firemki od telefonow ze musi zmieniac nazwe, na jakas obrazajac,a to ja nie mam pytan i bede z takim kims dyskutowal.
  • Odpowiedz