Wpis z mikrobloga

@marcinkox3:

Kupujesz bilety - za które płacisz np 23zł (ostatnio tyle płaciłem)
Przed filmem lecą reklamy - za które kino dostaje hajs. (nie znam stawek)
Jeżeli kupisz w kinie popcorn z colą za 21,90 - kino znowu zarabia.

Generalnie puszczają play na projektorze i hajs się zgadza.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: wow co oni zrobią , co to będzie, jak by jakimś cudem drastycznie im przychody z kin spadły to szybko wytwórnie by się przeprosiły ze streamingiem, więc nie ma co płakać że tacy poszkodowani XD
co to będzie, jak by jakimś cudem drastycznie im przychody z kin spadły to szybko wytwórnie by się przeprosiły ze streamingiem,


@PanPrezes_PL: nie masz pojęcia w ogóle o czym piszesz chyba. Większość hybrydowych premier jest finansową klapą.
@marcinkox3: Nigdy więcej sieciówek. W moim mieście za 20 zł mam bilet, reklamy trwają mniej niż 10 minut (same trailery), można wnosić swoje jedzenie i picie (włącznie z alkoholem), do tego miejsca na nogi jest tyle, że można je rozprostować. Standard obrazu i dźwięku nie różni się od tego w dużych kinach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: nie chcą naszych pieniędzy to nie trzeba, ja tam mogę zapłacić nawet 20$ za film w dniu premiery kinowej, bo komfort oglądania w kinie domowym wynagradza cenę. Więc naprawdę nie widzę że sensu w płaczu jak to bez kin będą biedni XD
Więc naprawdę nie widzę że sensu w płaczu jak to bez kin będą biedni XD


@PanPrezes_PL: jak będą wychodzić same gnioty to później będzie płacz "a dlaczego tak". To co Netflix robi z serialami to próbka tego jakie gówno może dotknąć również pełnometrażowe filmy. Z resztą to te platformy zaczynają działać tak jak sieci kablowe i coraz więcej seriali oryginalnych wychodzi już w cotygodniowych odcinkach, a nie na raz jak w
@marcinkox3 #!$%@? po komentarzach widzę ze dla niektórych to jest całkowicie normalne. Nie to nie jest normalne narzucać kilkukrotna marże. No ale polaczka można ruchac bez mydła i jeszcze powie ze nie jest tak źle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcinkox3: no bar w kinie jest drogi :p nie da się zaprzeczyć, że większość cen juz odleciała. Ostatnio na maratonie w cinema city widzialam 0.5 napój jakis typu nestea czy fantę za 14 zł xD

Do kina chodze bardzo często, zarcie kupuje może z 3-4 razy w roku jak mam ochotę na nachoski bo cinema city ma akurat dobre + sosik serowy :D no ale tego się nie rozpatruje w kategorii