Wpis z mikrobloga

#narciarstwo
Planuje zacząć swoją przygodę w świecie zimowych sportów, ale ceny sprzętu mnie odpychają, w jakiej kwocie powinno się to zamknąć, jeśli wybrałbym uzywane narty? Odzieży wolalbym używanej nie kupować. Ogólnie prosiłbym o kilka słów na temat cen, sprzętu, jakości, na co zwracać uwagę i tak dalej - dziekuje z góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@Parspakop: ja zaczynałem od używanych kupiłem dosłownie jedne z tańszych jakie były (to były jakieś narty które miały chyba z 10 lat ale ślizg był spoko jeszcze takie wąskie były jak się kiedyś w takich jeździło), a później jak już nauczyłem się jeździć to je sprzedałem i kupiłem lepsze. Myślę że na narty musisz liczyć minimum 300 - 400 zł i to będą takie wiesz najtańsze. Buty są tańsze może uda
@Parspakop: jeśli chodzi o odzież to też nie ma co też dużo wydawać jakakolwiek kurtka puchowa fajnie jakby miała jakieś właściwości nie przemakalne, warto kupić spodnie takie na szelkach narciarskie na początku będziesz się sporo wywalał siedzi się też na krzesełkach i na orczyku i w dupe zimno jak się przemoczy więc warto mieć spodnie narciarskie, a w kurtce jeździłem takiej jak na codzień i w miarę jak spada temperatura to