Wpis z mikrobloga

Witam,czy ma ktoś jakieś porady dla nooba w Returnal? Na liczniku narazie 4h gry, chciałem się dowiedzieć które pasożyty warto używać,jakie bronie albo czy warto otwierać wgl te skrzynie które mają dużą szansę nałożenia efektów negatywnych? Ogólnie jeśli ktoś ma jakieś wskazówki dla świeżak,będę wdzięczny.
#ps5 #returnal
  • 25
  • Odpowiedz
@Setivar: ja od jakiegoś czasu przestałem czytać protipy w internecie tylko gram w ciemno i dobrze sie bawie, zamiast sie stresować jak można grać w najbardziej wydajny sposób
  • Odpowiedz
@Setivar: zależy ile masz czasu ale moim zdaniem się nie opłaca, bardziej przy okazji jak masz obolit niż żeby specjalnie zbierac. Lub jak jest coś dobrego to moooze
  • Odpowiedz
@Ayessare: a powiedz mi,jak narazie ubiłem tylko pierwszego bossa,więc 2 biom mam odblokowany,rozpoczynając runa jak znajdę gdzieś na początku wejście do 2 bioma to odrazu lecieć tam czy upgradować życie,bronie i farmić obolity ile się da w biomie 1
  • Odpowiedz
@Setivar: no ten portal od teraz będzie otwarty normalnie i lecisz tam od razu, na start tam dostajesz lvl do 5 i nic co znajdziesz w 1 tego nie przebije. Co najwyżej zbieraj HP po drodze
  • Odpowiedz
@Ayessare: czaje,czyli jedynie po drodze zbierać HP, ewentualnie za obolit kupić jakieś spoko artefakty albo ulepszać integralność pancerza o te 25% warto ?
  • Odpowiedz
@Setivar: ogólnie i tak się sprowadza do skilla więc ja bym polecał po prostu biec do drugiego i trenować bo co z tego że stracisz pół godziny na expienie w pierwszym jak umrzesz w drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Setivar: Wyłączasz aurtomatyczną synchronizację savów dla Returnala. W dogodnym dla Ciebie momencie dajesz "wstyrzymaj cykl', ręcznie uploadujesz save do chmury. Jak zginiesz po prostu sciagasz save z chmury i grasz od momentu wstrzymania cyklu :D Większość twierdzi, że to lamerskie ale #!$%@?, gdybym miał w tej chwili grac bez tego to bym #!$%@?ł.
  • Odpowiedz