Wpis z mikrobloga

@Piks0n: Odwodnili mi tyle w dwie noce. Jadłem około 2000kcal w te dni. Ale ja miałem wtedy problemy zdrowotne i do tej pory nie wiem od czego tak naprawdę ciało tak mocno napuchło. Czyli te 8kg to była tylko woda.
  • Odpowiedz
@Lewusx: chciałbym żebys polozyl mi na twarzy te nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) I ogolnie super historia tych przygotowan bedac naturalem opisana. Dala mi duzo do myslenia czytajac to.
  • Odpowiedz
@Lewusx: jest jakiś szczególny powód, dla którego kulturyści zakładają błyszczące gacie, czy po prostu taka moda? bo na logikę to chyba powinno się nosić zwykłe czarne
duży szacun za dyscyplinę bajdełej
  • Odpowiedz
@Lewusx: Ile wzrostu?
Daj całe zdjęcie ze sceny, bo tak zaocznie patrząc na łapę zawodnika po twojej prawej stronie to wydaje się że środkowa i tylnia sekcja ramienia miały wręcz taki sam rozmiar i tylko ewentualnie bicepsem i przedramieniem mógł cię deklasować.
  • Odpowiedz
@jPaolo2: Haha, to akurat ja sobie kupiłem błyszczące żeby się czymś wyróżniać na scenie, czarne matowe ogólnie są bardzo spoko, kolor czarny przy biodrze powoduje że talia optycznie troszkę się zwęża, moje z połyskiem też taki efekt myślę miały. Co śmieszne, ważąc 85kg, wciąż używałem te pierwsze ze startu w 70kg. :)
  • Odpowiedz
@Lewusx: szacun, konkurowałeś z dwoma żółwiami ninja xD Nie wiem jak sam na to patrzysz ale według mnie wyglądasz co najmniej lepiej niż pan nr8 i nr 3 patrząc od lewej strony zdjęcia.
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: Nr 8 wygrał cały sezon, imprezę za imprezą i był moim znajomym, jako jedyny podszedł po i powiedział że szanuje mnie że zdecydowałem się wyjść naturalnie na zawody, mimo że uplasowali mnie na ostatnim miejscu. Rok później miał wypadek motocyklowy i niestety nie przeżył.
  • Odpowiedz
@Lewusx: szkoda gościa, w każdym razie nr 7 i 4 wg mnie najlepiej wyglądają. Ale ty tutaj naprawdę nie wyglądasz źle, po zdjęciu z posta myślałem że jesteś malutki w porównaniu z innymi.
  • Odpowiedz