Wpis z mikrobloga

Nie mogę w to uwierzyć, ale dzisiaj mija mi 30 dni od kiedy postanowiłam, że nie zjem czekolady ani nic, co ją zawiera. Dokonałam tego! Pierwszy raz w życiu tyle czasu bez czekolady. Niewiarygodne, ale można przez chwilę bez niej żyć. Pierwsze dni były straszne, ale im dalej w las, tym było łatwiej. I to pomimo tego, że w domu zawsze były jakies batoniki, cukierki czy po prostu tabliczka mlecznej czekolady. Jestem z siebie niesamowicie dumna, bo czekolada moim życiem do tego stopnia, że mogę nic nie jeść w ciągu dnia innego niż po prostu opędzolić czekoladę, wypić trzy kawy i sobie tak funkcjonować. Co jest oczywiście absolutnie niezdrowe, więc jak ją ucięłam, to automatycznie zaczęłam jeść zdrowiej :) Mam tylko nadzieję, ze teraz nie wciągnie mnie ponownie te cudo i uda mi się zachować balans :D Aż mnie kusi żeby zacząć sobie 30 dni całkowicie bez cukru, ale nie jestem pewna czy jestem już na to gotowa xd Pięknie zaczął się ten dzień :)

Miłego dnia! ()

#dziendobry #chwalesie
  • 15
@blond_lok: Nie do końca czekolada jest niezdrowa. Te czekolady typu 70-90% są zdrowe bo dużo kakałko. To cukier jest niezdrowy mocno. Ja od półtora miecha prócz tego, że ograniczam bardzo węgle to porzuciłem również i owoce (fruktozę) i nagle jak ręką odjął skończyły mi się problemy dermatologiczne. Może przypadek a może nie…
Edit:
Do kawy idzie erytrol bo bez słodkiego nie dam rady wypić.