Wpis z mikrobloga

@PoIaczek: xd obecne kosmetyki nie tylko nie niszczą cery ale mają korzystny wpływ na nią. Poza tym jeśli ktoś korzysta z tych wszystkich drogich zabiegów za miliony monet z kolagenem i całą resztą to właśnie kobiety.

Myślę, że to przez ciążę i ogólnie hormony tak się dzieje. Miałem kiedyś dziewczynę która nie miała okresu z powodów zdrowotnych i w wieku prawie 30lat nikt nigdy nie sprzedał jej alkoholu bez pytania o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Mega_Smieszek: nie ma to jak jak porównywać jakieś rozmazane selfie do zdjęcia profesjonalnego fotografa z oświetleniem xD jakby oboje mieli foto w studiu to ta babka by wyglądała równie dobrze. Poza tym tak wygląda jeden chłop po 40 na 200. Pozostałe 199 wygląda jak 60 latki z wielkim bebzonem, krzywymi zębami i beznadziejnym fryzem. Jednak atrakcyjnych babek po 40 jest dużo więcej niż atrakcyjnych kolesi w tym samym wieku.
Ja lubię najbardziej u wykopkow ich święte przekonanie, ze po 30 nagle staną się przystojnymi chadami, zakola znikną, pojawi się sześciopak itp. Notorycznie czytam o tej magicznej przemianie, która występuje u facetów po 30 XD ale zdradzę sekret, jak wcześniej o siebie nie dbaliscie to magicznie się to nie zmieni i kobiet tyczy sje to samo XD