Wpis z mikrobloga

Tyle czasu ta szkolna oglądam i nadal nie mogę zrozumieć jak taki furiat i despota jak Konon pozwala Majorowi wąchać na posesji belwederskiej przecież gdyby takie coś co jest teraz zaszło w październiku 2019 czy 2018 od razu byłaby policja inne służby i WIELKA afera a teraz wącha jakby nigdy nic xd Plus jest to wrzucane do youtuby
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
Pobierz snorli12 - Tyle czasu ta szkolna oglądam i nadal nie mogę zrozumieć jak taki furiat i...
źródło: comment_1635439025vWR7eRrU5QdUGLIfpl8P59.jpg
  • 15
@snorli12: moja teoria: knur boi się że coś się stanie ćpunowi, ale nie dlatego że tak się o niego troszczy, tylko dlatego żeby nie mieć problemów z policją w razie wu, ćpun ćpunem zostanie i to się nie zmieni, sradeczek wrzuca to na jutuby bo wiadomo hajs, a widownia tylko czeka na odpały co sprowadza nas z powrotem do sraweczka bo wiadomo wyświetlenia=hajs.... a policja? #!$%@? na to kładzie
@snorli12: Jak kolega @mat1805: napisał, po malowaniach w lesie szczególnie ksiek się zaczął bać o jego, plus doadtkowo manadty na ponad 1000cbl to coś czego prosiak nie bedzie tolerował jak może iść do jego kieszeni to, poprostu już odpuścił, zobaczył ze nie ważne co się dzieje to on i tak bedzie wąchał, to równie dobrze może wąchać tam gdzie on ma nad nim kontrole.