Wpis z mikrobloga

Polska Policja w pigułce

Nie wiem, czy wciąż pamiętacie o moim donosie do prokuratury ws. sfałszowania dokumentów przez radnego PiS - Link

Otóż do mojego brata zadzwonili w tej sprawie funkcjonariusze i powiedzieli mu, że będzie przesłuchiwany w tej sprawie. On w szoku, bo nic o sprawie nie wie. Postanowił mi o tym powiedzieć. Po jakimś czasie dzwonię na komisariat i powiedzieli mi tam, że chodziło im o mnie. Zgubili mój numer, mimo że kilka razy w tym miesiącu się ze mną przez niego kontaktowali. Profesjonalizm pierwsza klasa!

#bekazpisu #policja #urzedasstory #leczna #polityka #neuropa
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cukrzyk2000: e no, wszystko ogarnięte, na pewno numer różni się tylko o 1 cyferke i to dlatego taka pomyłka zaszła, a wy już kręcicie Małysza.

Tak naprawdę to nie, profeska fhui xD
@Eltomas: to nie musi być bait, bo u mnie było podobnie. Do mojej żony kiedyś dzwoniła policja z pretensjami, że nie mogą mnie znaleźć xDD mimo, że:
- byłem już przesłuchiwany w tej sprawie z rok wcześniej i podawałem swój adres i telefon (żadne wezwania nie przychodziły, nikt nie dzwonił)
- dosłownie miesiąc przed tym zdarzeniem zgłaszalem przestępstwo na tej samej komendzie, z ktorej dzwonili i podawałem jako pokrzywdzony swój adres
@Cukrzyk2000 aż mi się przypomniała sytuacja kilka lat temu gdzie dostałem wezwanie na przesłuchanie i to jeszcze powiązane z uczelnią więc poszedłem najpierw do dziekanatu zapytać o co chodzi to babka zrobiła oczy i mówi, że nie ma bladego pojęcia i żebym poszedł się dowiedzieć
przyszedł dzień przesłuchania, stawilem się i pierwsze pytanie - "rozszyfrował pan skrót ZUT?" (to nazwa mojej uczelni)
powiedziałem całą nazwę i że jestem studentem i okazało się,