Wpis z mikrobloga

tak #!$%@? xD wszyscy jesteście artystami, zdolni ale leniwi czy inne gówno. Proponuję otwórz oczy i zdać sobie sprawe, że nie jesteście nikim wybitnym


@porterhouse: to co napisałeś to prawda. I to jest przyczyna depresji i samobójstw wśród młodych ludzi.

Przy czym media społecznościowe bardzo tu pogorszyły sytuację, bo kiedyś dużo łatwiej było być wybitnym w czymkolwiek w swojej wiosce czy na swoim blokowisku, a dziś każdy chce być wybitny jak
@porterhouse: nikt nie mówi o byciu wybitnym tylko szczególnie uzdolnionym. Czyli np. bycie bardzo zdolnym w szkole - czyli w jakieś top 2%. Wydaje mi się, ze to akurat może dotyczyć wielu osób. I jest to problem o którym się akurat nie mówi, a przy nieświadomych rodzicach może być to ogromna pułapka
@porterhouse: Bez kitu, przez wszystkie lata edukacji pewnie przewinęło się ze 100 różnych uczniów w moich klasach. W podstawówce przeskoczyłem klasę, zawsze mając najniższą frekwencję jedne z lepszych ocen. Jednak spotkałem może jedną osobę której wiedzą tak łatwo przychodziła jak mi, co prawda nie w renomowanych szkołach, ale jednak. Natomiast coś w tym memie jest, przez gimnazjum i liceum się gdzieś zagubiłem dopiero na studiach odnalazłem znowu coś w czym chce
@porterhouse: Znowu nie mowisz o tym samym co ja. Bycie zdolnym nie musi oznaczać, że jestes wirtuozem i cudownym dzieckiem jedynym na milion, namaszczonym do rzeczy wybitnych. Zdecydowana większość ludzi ma jakiekolwiek zdolności, nie czyniące ich geniuszami epoki, ale mogące pozwolić im na rozwój swojej kariery zawodowej albo samodoskonalenie. Tylko nie każdy albo ma środki i możliwości na ich rozwój albo nawet nie zdaje sobie z ich sprawy, bo np. nie
Proponuję otwórz oczy i zdać sobie sprawe, że nie jesteście nikim wybitnym


@porterhouse: To mnie zawsze #!$%@? na wypoku.

Tu każdy, #!$%@? KAŻDY JEDEN, to wyjątkowy płatek śniegu, zdolny ale leń. Perfekcjonista. Pracowity. A że w pokoju piętrzą się stosy syfu to przypadek.

Przeciętny wykopek nie jest biedny bo głupi czy bo jakieś tam klasy społeczne. Gdyby nie jego pato rodzice/przypadkowe uzależnienie od kompa/złe pe/zły pis/złe sld założyłby biznes i był
to co napisałeś to prawda. I to jest przyczyna depresji i samobójstw wśród młodych ludzi.


@skitarii: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ty się psychologii chyba w burdelu uczyłeś, albo na KUL robiłeś doktorat. Nastolatki nie wieszają się przez złe oceny na deviantarcie czy dlatego że ich gównocontent na tiktoku nie ma stu lajków, tylko przez całkowity rozkład psychiatrii dziecięcej (tak, gdyby np. całkowicie zaorać pulmonologię i ogólnie leczenie chorób płucnych + #!$%@?ć wszystkie leki na
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ty się psychologii chyba w burdelu uczyłeś, albo na KUL robiłeś doktorat. Nastolatki nie wieszają się przez złe oceny na deviantarcie czy dlatego że ich gównocontent na tiktoku nie ma stu lajków, tylko przez całkowity rozkład psychiatrii dziecięcej (tak, gdyby np. całkowicie zaorać pulmonologię i ogólnie leczenie chorób płucnych + #!$%@?ć wszystkie leki na to receptami + zagwarantować dzieciarni zajebiste warunki do zapadania na choroby płucne to byś miał "epidemię śmierci
@porterhouse: @LM317K: klasyka, każdy tutaj jest elon musk gdyby nie facetka od matmy w gimbazie xD. jeden z bardziej bekowych wpisów na mirko był jak jakiś sułtan stulejman żalił się, że w szkole jego geniusz był tępiony przez głupie nauczycielki, jako przykład podał przerabianie dzieci z bullerbyn i że dostali zadanie napisać list do tych dzieci i nasz wykopek uznał, że przecież te dzieci są z książki i nie istnieją,
@Kamakumba: no, myślę, że wtedy się poprawi, bo w takim wieku to już stawki seniorskie, a nie robienie za frajer do portfolio najlepiej jak się potrafi, byle wybić się ponad ten zatłoczony entry-level ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@porterhouse: Aż tak Cię to boli, że ktoś może mieć więcej IQ od Ciebie? Daj innym żyć. Pomiędzy różnymi jednostkami może być przepaść intelektualna. Myślisz że babka z Żabki ogarnie co to Bozon Higgsa? Oczywiście, że część rzeczy z dzieciństwa, które wydawało się, że mamy tylko my, posiada każdy, ale nie znaczy, że ktoś nie może mieć lepszego poziomu intelektualnego. Szczególnie perfekcjonisci nadają się do zgłębiania trudnej wiedzy. Sam jestem uważany