Wpis z mikrobloga

Twitter, Facebook, na wykopie pełno screenów stamtąd


@elf_pszeniczny: Jeśli siedzi na FB czy Twitterze i obserwuje Julki oraz ich orbiterow to chyba wbrew temu co twierdzi, jednak się interesuje tematem. A jeśli tylko czerpie sporadycznie wiedzę z zrzutów ekranu z co głupszych wypowiedzi julek, przefiltrowanych i wrzuconych na wykop czy jakieś inne fanpage, to trochę mało by dość autorytarnie wygłaszać swoje poglądy o innych osobach.
W przeciwieństwie do przegrywow czy
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: partia razem to walenie konia do komunizmu ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież ty nie wiesz co mówisz xD jak w państwie demokratycznym z ustaloną konstytucją mają wprowadzić komunizm? no wytłumacz mi jak debilowi, bo może masz wiedzę o prawie, które na to pozwala ¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Prawda boli co? Hej chcesz coś avonu?


@d4wid: Nom, mizoginistyczne urojenia wypopka zawsze bolą. xd

@CocoJamboolin: Dla was wszystko to mizoginia XD jeszcze nazwij mnie incelem. Taki wasz wygląd loszki
  • Odpowiedz
Dla was wszystko to mizoginia


@d4wid: Nie wszystko, ale pisanie, że poglądy kobiet są nieważne, bo kobieta i tak przejmie poglądy mężczyzny to typowy mizoginistyczny wysryw prosto ze szkoły Korwina.

Macie antykobiece poglądy i świąd jajek, bo kobiety nie chcą się wiązać z mężczyznami o antykobiecych poglądach (szok). Taki wasz wygląd, knurki.
  • Odpowiedz
Dla was wszystko to mizoginia


@d4wid: Nie wszystko, ale pisanie, że poglądy kobiet są nieważne, bo kobieta i tak przejmie poglądy mężczyzny to typowy mizoginistyczny wysryw prosto ze szkoły Korwina.

Macie antykobiece poglądy i świąd jajek, bo kobiety nie chcą się wiązać z mężczyznami o antykobiecych poglądach (szok). Taki wasz wygląd, knurki.

@CocoJamboolin: Przeciez to prawda jestXD. A wy dalej udajecie, chyba że jesteś w związku z typowym
  • Odpowiedz
Przeciez to prawda jestXD. A wy dalej udajecie, chyba że jesteś w związku z typowym wykopiem to będzie mówił wszystko żeby nie urazić księżniczki


@d4wid: No ok, knurku, jesteś mizoginem, tylko to wiedziałam wcześniej, nie musisz już tego udowadniać.
  • Odpowiedz