Wpis z mikrobloga

Nasz wykopowy propagandysta Chińskiej Partii Komunistycznej @LuckyStrike ma niezbyt pozytywne zdanie o chińskich mężczyznach. Polubił wpis w którym inny mirek napisał, że Chińczycy to p*zdy, są niemęscy i mają małego. Myślę, że bardzo im by się nie spodobało, gdyby się dowiedzieli jakie Marcinek ma o nich zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego ode mnie leci donosik do ambasady ChRL. Jak ktoś chce też chce napisać do ambasady to tu macie link: http://pl.china-embassy.org/pol/lxwm/t1636131.htm
Najlepiej wysłać maila do Wydziału Kultury, ewentualnie Wydziału Politycznego. W razie czego zarchwizowałem post, gdyby propagandysta chciał skasować komentarz: https://ia601508.us.archive.org/32/items/w-chinskim-internecie-pojawia-sie-coraz-wiecej...-lucky-strike-wykop.pl/W%20chińskim%20internecie%20pojawia%20się%20coraz%20więcej...%20-%20LuckyStrike%20-%20Wykop.pl.pdf

#neuropa #4konserwy #chiny #tosachiny #raportzpanstwasrodka #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
NVX78 - Nasz wykopowy propagandysta Chińskiej Partii Komunistycznej @LuckyStrike ma n...

źródło: comment_1635234376tGbvDCSEglOfAxCoqLly03.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyStrike: Nie wiem czy sobie życzy, by wrzucać jego nick. Nie bardzo rzadko o tobie pisaliśmy. Ale pamiętam, źe kiedyś pod 1 z wpisów skomentowałeś, że HURR! DURR! w Xinjiangu pracują drony, a nie Ujgurzy, to przyciągnąłeś naszą uwagę.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike kiedy cwaniaczku wkońcu odważysz się napisać coś nieprzychylnego chińskiemu reżimowi? Albo chociaż odnieść się do tego jakie zarzuty są stawiane chińskim władzom zamiast śmieszkować: he he oficer prowadzący. Robisz za frajera opisując jak to nie ma w tych Chinach wspaniale.
  • Odpowiedz
@pepe_chad: A co on jest w amerykańskim kongresie, sztabie generalnym, czy prezydent USA go spłodził, że CCP zauważyło jakoś jego istnienie i wysyła mu rakiety? Prawda jest taka, że to tylko wykopek larpujący na drugiego testovirona, a wy mienicie się jakimiś czempionami demokracji, a piszecie donosy do chińskich oficjeli bo macie ból dupska, że dobrze mu się tam żyje jako white monkey.
  • Odpowiedz