Wpis z mikrobloga

Nasz wykopowy propagandysta Chińskiej Partii Komunistycznej @LuckyStrike ma niezbyt pozytywne zdanie o chińskich mężczyznach. Polubił wpis w którym inny mirek napisał, że Chińczycy to p*zdy, są niemęscy i mają małego. Myślę, że bardzo im by się nie spodobało, gdyby się dowiedzieli jakie Marcinek ma o nich zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego ode mnie leci donosik do ambasady ChRL. Jak ktoś chce też chce napisać do ambasady to tu macie link: http://pl.china-embassy.org/pol/lxwm/t1636131.htm
Najlepiej wysłać maila do Wydziału Kultury, ewentualnie Wydziału Politycznego. W razie czego zarchwizowałem post, gdyby propagandysta chciał skasować komentarz: https://ia601508.us.archive.org/32/items/w-chinskim-internecie-pojawia-sie-coraz-wiecej...-lucky-strike-wykop.pl/W%20chińskim%20internecie%20pojawia%20się%20coraz%20więcej...%20-%20LuckyStrike%20-%20Wykop.pl.pdf

#neuropa #4konserwy #chiny #tosachiny #raportzpanstwasrodka #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
NVX78 - Nasz wykopowy propagandysta Chińskiej Partii Komunistycznej @LuckyStrike ma n...

źródło: comment_1635234376tGbvDCSEglOfAxCoqLly03.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LuckyStrike: o nie właśnie dostaliśmy wiadomość na WeChat

ATTENTION CITIZEN! 市民请注意!

This is the Central Intelligence of the Chinese Communist Party. 您的 Internet 浏览器历史记录和活动引起了我们的注意 YOUR INTERNET ACTIVITY HAS ATTRACTED OUR ATTENTION. 志們注意了 you have been found guilty for insulting our nation!!!!! 這是通知你,你必須 我們將接管台灣 serious crime 以及世界其他地方 1000 social credits have been deducted from your account 這對我們所有未來的下屬來說都是一個重要的機會 stop posting on wykop.pl 立即加入我們的宣傳活動,提前獲得 do not do this again! 不要再这样做! if you do not hesitate, more social credits ( -11115 social credits )will be subtracted from your profile, resulting in the subtraction of ration supplies. (由人民供应部重新分配 ccp) you'll also be sent into a re-education camp in the xinjiang uyghur autonomous
  • Odpowiedz
@NVX78: już widzę jak ambasada reaguje. Takie rzeczy mogą co najwyżej narobić smrodu, gdyby to wysłać jakiemuś chińskiemu korpo partnerowi czy innemu "koledze" MonkeyStrajka zakładając że się o to obrażą. Albo jakiejś organizacji antyrasistowskiej xD
  • Odpowiedz
A co on jest w amerykańskim kongresie, sztabie generalnym, czy prezydent USA go spłodził, że CCP zauważyło jakoś jego istnienie i wysyła mu rakiety? Prawda jest taka, że to tylko wykopek larpujący na drugiego testovirona, a wy mienicie się jakimiś czempionami demokracji, a piszecie donosy do chińskich oficjeli bo macie ból dupska, że dobrze mu się tam żyje jako white monkey.


@positive_mental_attitude:
Ty jestes nowy w internecie prawda? W mediach
  • Odpowiedz
Dlatego ode mnie leci donosik do ambasady ChRL.


@NVX78: Szanowni Państwo, LuckyStrike zaplusował wpis na polskim portalu ze śmiesznymi obrazkami, mówiący, że Chińczycy mają małego, proszę go aresztować.
  • Odpowiedz