Wpis z mikrobloga

Ej tez tak mieliscie jak jeszcze chodziliscie do kosciola, ze podczas mszy nachodzily takie streczace mysli, ktore nalezalo wyrzucic z glowy? U mnie to bylo np zapetlone "jezus to #!$%@? jezus to #!$%@? itd." Tak jakby wlasny mozg mnie trollowal xD

Naturalnie teraz jak jestem juz #gimboateizm to juz tak nie mam w ogole

#bekazkatoli #ateizm #mozg
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
@yahoomlody: ta miałem coś takiego. Np jak były śpiewane jakieś pieśni to mózg sam z siebie podmieniał słowa na jakieś wulgarne. A ja sam do siebie mówiłem "#!$%@? czemu to robisz?" xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: To jest na tyle częste, że nawet księża o tym wiedzą i sami o tym mówią. Kiedyś jak byłem wierzący to dużo m.in. o tym słuchałem na yt. Ich wyjaśnienie jest takie, że to szatan podsyła takie myśli bo się boi kościoła XDD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Coś takiego miałem też, a ponadto nieraz nawet fantazje seksualne, zupełnie niezwiązane z tym że akurat byłem w kościele. Po prostu mój umysł błądził z tej nudy.
  • Odpowiedz
@yahoomlody:

Wokół niechcianych natrętnych myśli narosło wiele mitów. Jednym z najbardziej niepokojących jest ten mówiący, że podświadomie chcesz zrobić rzeczy, o których myślisz. To nieprawda, a nawet można powiedzieć, że jest wręcz odwrotnie. Tym, co sprawia, że myśli powracają, jest walka z nimi. Ludzie próbują z nimi walczyć, ponieważ ich treść wydaje im się obca, nie do zaakceptowania i niezgodna z tym, kim są. Ludzie mający myśli pełne przemocy są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
@yahoomlody: mi się często przypominało intro z hirołsów piontki i wyobrażałem sobie, że prawdziwy szatan przyjdzie się #!$%@?ć z księdzem żeby coś się w końcu, #!$%@?, działo na tej mszy nudnej, stare baby zawodzą i śmierdzi strasznie ja #!$%@?
xD
  • Odpowiedz