Wpis z mikrobloga

Smokowski.
Cham i prostak.
Dzisiejszy występ w Mocy Futbolu byl kwintesencja buty i arogancji w wykonaniu dzbana z wąsem.

Smokowski: Nie nie! Ja sobie sam wybiorę tematy.
Pol: No, ale poczekaj Arek Milik…
S:Poczekaj ja sobie sam wybiorę.
P:Arek Milik nadgryzł wielkie PSG…
S:Nie, ja nie chce od tego zacząć.
P:Ja nie wiem czy ja tu jestem prowadzącym czy ja tu jestem tylko paprotką.
Można mówić o Polu różne rzeczy, ze dziecinny, naiwny etc. Aczkolwiek to jego format od początku jeszcze od czasów programu na kanale Przegladu Sportowego pod nazwa Misja Futbol.
Smokowski jakoś nie chce stworzyć własnego programu o Ligue 1 bo wie, ze nikt by tego nie oglądał.

Kolejna sprawa z dzisiejszego odcinka z naszym mejwenem.
Matty Cash.
Po pytaniu Pola o to jak Anglicy reagują na powołanie Casha do reprezentacji Polski gdzieś w tle słyszymy „they dont care”. Może i to prawda, ale to strasznie bucowate i chamskie zachowanie Smoka. Tym bardziej, ze Cash wyglada na podjaranego cała sytuacja i raczej na sympatycznego chłopaka.

Jeszcze popłakał na sam koniec, ze ludzie z nim jadą w internecie.
Wielki mejwen z Bożej łaski.
Ludzie na szczęście w komentarzach pod filmem nie zawiedli.

#kanalsportowy #pilkanozna
Pobierz Jomahajomaso - Smokowski.
Cham i prostak.
Dzisiejszy występ w Mocy Futbolu byl kwinte...
źródło: comment_16351890785LlZT92mrTa6PRdw6Kkedm.jpg
  • 47
gdzieś w tle słyszymy „they dont care”


@Jomahajomaso: przecież oni często sobie tak przerywają w dyskusji z kimś, nie oceniam tego co napisałeś na początku bo tego fragmentu nie oglądałem ale to co cytuje to już trochę #!$%@? się na siłę
@Jomahajomaso: Moim zdaniem przez to też Hejt Parki z nim dobrze się nie przyjęły. Po pierwsze widać, że czasem dosłownie gardzi widzami, a po drugie w HP najważniejsze jest SŁUCHAĆ gościa, a nie pieprzyć swoje. Dlatego Stano( któremu wiele można zarzucić) prowadzi te najbardziej udane. I jeszcze co mi się przypomina, to kilka programów które dobrze się oglądało, i wszyscy chcieli je kontynuować kilkanaście minut, ale Smokowski przerywał i koniec, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Jomahajomaso: @genocidegeneral: @LaPasion: @stiepanov: @Amatorro: @kubad99: tam musiało się coś wydarzyć przed startem Mocy futbolu, gdyż czuć było gęsta atmosferę między Polem a Smokiem. Moim zdaniem Smokowski przyzwyczajony był do profeski ze strony canal plus, tu nie oszukujmy się często zawiewa amatorka :-) poza tym myślę że na banie siadają mu różne komentarze w internecie. Pracując w tv jak już ktoś o nim pisał to raczej