Wpis z mikrobloga

Smokowski.
Cham i prostak.
Dzisiejszy występ w Mocy Futbolu byl kwintesencja buty i arogancji w wykonaniu dzbana z wąsem.

Smokowski: Nie nie! Ja sobie sam wybiorę tematy.
Pol: No, ale poczekaj Arek Milik…
S:Poczekaj ja sobie sam wybiorę.
P:Arek Milik nadgryzł wielkie PSG…
S:Nie, ja nie chce od tego zacząć.
P:Ja nie wiem czy ja tu jestem prowadzącym czy ja tu jestem tylko paprotką.
Można mówić o Polu różne rzeczy, ze dziecinny, naiwny etc. Aczkolwiek to jego format od początku jeszcze od czasów programu na kanale Przegladu Sportowego pod nazwa Misja Futbol.
Smokowski jakoś nie chce stworzyć własnego programu o Ligue 1 bo wie, ze nikt by tego nie oglądał.

Kolejna sprawa z dzisiejszego odcinka z naszym mejwenem.
Matty Cash.
Po pytaniu Pola o to jak Anglicy reagują na powołanie Casha do reprezentacji Polski gdzieś w tle słyszymy „they dont care”. Może i to prawda, ale to strasznie bucowate i chamskie zachowanie Smoka. Tym bardziej, ze Cash wyglada na podjaranego cała sytuacja i raczej na sympatycznego chłopaka.

Jeszcze popłakał na sam koniec, ze ludzie z nim jadą w internecie.
Wielki mejwen z Bożej łaski.
Ludzie na szczęście w komentarzach pod filmem nie zawiedli.

#kanalsportowy #pilkanozna
Jomahajomaso - Smokowski.
Cham i prostak.
Dzisiejszy występ w Mocy Futbolu byl kwinte...

źródło: comment_16351890785LlZT92mrTa6PRdw6Kkedm.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Oglądałem dzisiaj na żywo i przeszły mnie ciarki żenady i wstydu za niego "they don't care" no idiota.
Gość, który spłakał się że przechodził depresję powinien mieć jednak większą empatię wobec drugiego człowieka
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso KS od jakiegoś czasu to ogladam raz na ruski rok. Włączyłem dziś że względu na Casha i Oj oj oj. Na miejscu Casha to bym pomyślał, że dzwonią sobie panowie z jakiegoś radia niedzielnego porobić jajca.
To "they dont care" Smoka, albo "Ej ej ej mati, aj em mati olso" Borasa to ja #!$%@? xD

A co do samego Smoka to pamiętam, że bardzo nie pasowały mi jego odżywki do ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jomahajomaso: tam każdy jest chamem a zwlas, cza Stanowski dziwię się ze jeszcze ludzie oglądają ten chłam. Kanał dla gburów pijących piwko w pubach. Ze sportem nie ma niestety już za wiele wspólnego. Z nazwy kanał sportowy został tylko kanal.
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso ma osobowość narcystyczna, ale mi to specjalnie nie przeszkadza, bo lubię jego docinki i sarkazm.


Co do "they dont't care" - chamskie, ale zarazem calkiem śmieszne i odważne. Czasami ciężko blyskawicznie wyważyć czy coś jest bardziej śmieszne czy chamskie, myślę, że na chłodno by tego nie walnął. W dodatku wydaje mi się, że Cash mógł to usłyszeć, bo na chwilę się dziwnie uśmiechnął.

@Kapibara89: To mógł mu to powiedzieć w
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso generalnie coraz mniej sportu a wiecej tematow z cyklu a ten jutuber zrobil to, stanowski powoli tez juz sie niesmieszny robi bo idzie w to coraz bardziej, smoku do neta sie nienadaje bo patusem nie jest plus ego #!$%@?, mejwen tez odkryl karty w internetach i sie okazalo ze jest chlopakiem z płońska czy uj go wie z wielkim borem ego jedynie ładnie mówi, natomiast pol jeat polem i to sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jomahajomaso: ale tak w sumie to po #!$%@? oglądać coś co się nie podoba? Wykopki to masochisci jak widać oglądają tylko rzeczy do których można się #!$%@?, dostać setki plusów by tylko połachotać swoje ego. Najlepiej nic nie oglądać, wszystko hejtować, skupiać się tylko na wyłapywaniu błędów i słabych stron. Nie kminie jakim to trzeba być frustratem by zajmować sobie czas #!$%@? głupot, chyba na prawdę co niektórzy nie mają co
  • Odpowiedz