Wpis z mikrobloga

Smokowski.
Cham i prostak.
Dzisiejszy występ w Mocy Futbolu byl kwintesencja buty i arogancji w wykonaniu dzbana z wąsem.

Smokowski: Nie nie! Ja sobie sam wybiorę tematy.
Pol: No, ale poczekaj Arek Milik…
S:Poczekaj ja sobie sam wybiorę.
P:Arek Milik nadgryzł wielkie PSG…
S:Nie, ja nie chce od tego zacząć.
P:Ja nie wiem czy ja tu jestem prowadzącym czy ja tu jestem tylko paprotką.
Można mówić o Polu różne rzeczy, ze dziecinny, naiwny etc. Aczkolwiek to jego format od początku jeszcze od czasów programu na kanale Przegladu Sportowego pod nazwa Misja Futbol.
Smokowski jakoś nie chce stworzyć własnego programu o Ligue 1 bo wie, ze nikt by tego nie oglądał.

Kolejna sprawa z dzisiejszego odcinka z naszym mejwenem.
Matty Cash.
Po pytaniu Pola o to jak Anglicy reagują na powołanie Casha do reprezentacji Polski gdzieś w tle słyszymy „they dont care”. Może i to prawda, ale to strasznie bucowate i chamskie zachowanie Smoka. Tym bardziej, ze Cash wyglada na podjaranego cała sytuacja i raczej na sympatycznego chłopaka.

Jeszcze popłakał na sam koniec, ze ludzie z nim jadą w internecie.
Wielki mejwen z Bożej łaski.
Ludzie na szczęście w komentarzach pod filmem nie zawiedli.

#kanalsportowy #pilkanozna
Jomahajomaso - Smokowski.
Cham i prostak.
Dzisiejszy występ w Mocy Futbolu byl kwinte...

źródło: comment_16351890785LlZT92mrTa6PRdw6Kkedm.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Shatter: Smokowski prowadzi audycje radiowa z gościem, który napisał krytyczny atrtykuł wobec Stanowskiego, a Stano określił tego gościa pod postem Smoka jako kretyna.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak Wam jeden z drugim frajerzy by poszło zamiast Nich, krytykować to każdy potrafi a przed kamerą co drugi by się zlał w portki.


@krzyzann: jako frajer mogę powiedziec, ze poprowadziłbym na pewno lepiej niż taki smokowski, gdyż w mojej etyce dziennikarskiej nie miesci się powiedzenie takiego "they don't care". No ale może ja jestem frajerem, a wielki smokowski jest wielkim prezenterem więc on może
  • Odpowiedz