Wpis z mikrobloga

@MiQ27: Pięknie - na szybko licząc, ok 100h do przesłuchania w audiotece. Myślę, ze do końca roku wyjeżdżę wszystko, tłukąc przy tym kolejnych kilkadziesiąt tysięcy km samochodem służbowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chozi: ja akurat nie żałuję, że przeczytałem Łowców z Diuny i Czerwie z Diuny. Kapitularz kończy się cliffhangerem i ciekaw byłem zakończenia. Styl tego zakończenia jest zupełnie inny, niektóre rzeczy strasznie drażnią, a wielu wątpi, że to pomysły Franka, a nie Briana. Tak czy siak zakończenie jest, kiepskie, bo kiepskie, ale jest. Można dyskutować, czy Frank o czymś takim myślał, czy jednak o czymś innym, ale tego nigdy się nie dowiemy.
@chozi: to co na screenie to powieści Franka Herberta. Po jego przedwczesnej śmierci, jego syn Brian znalazł notatki i wraz z Kevinem J. Andersonem rozszerzyli Uniwersum.

Dopisali kilkanaście pozycji - Dżihad Butleriański, Krucjata przeciw maszynom, Bitwa po Corrinem, Łowcy Diuny, Czerwie Diuny, Paul z Diuny, Wichry Diuny, Zgromadzenie Żeńskie z Diuny, Mentaci Diuny, Nawigatorzy Diuny, Ród Atrydów, Ród Harkonnenów, Ród Corrinów.

Od zeszłego roku w USA pojawiają się nowe pozycje -