Wpis z mikrobloga

Lubie te szczepienia. Dzieki nim jest nowy sposób ostracyzmu i rozpoznawania debili w towarzystwie.
Idziesz na impreze i nie musisz w towarzystwie odchodzic a osobnośc gadać 15 minu by poznać czy czlowiek jest wartosciowy inteligentny i wyksztalcony. Teraz poprostu w grupie duzej pytasz kto sie nei szczepil i odrazu wiadomo kto kretyn i nie podchodzić nawet :)
#szczepienia #koronawirus #zycie #protip
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BezkresnaNicosc: uważaj na słowa tępa strzało.

Czy szczepiłeś się przeciwko pneumokokom? Skoro twierdzisz, że kwalifikujesz ludzi jako kretynów na podstawie tego czy się szczepili, czy nie to chcę wiedzieć czy jesteś tym kretynem, czy nie. Szczepienia przeciwko pneumokokom nie są tylko dla dzieci i nie zagrażają tylko dzieciom o czym nawet mówi prowadzona obecnie kampania MZ.

https://www.medexpress.pl/mozemy-uniknac-kilku-tysiecy-zgonow-rocznie/83009

To odpowiesz?
  • Odpowiedz
@Krupier: nie wiem bo wiek szczepienia przeciwko meni i pneumokolom był w dziecinskiwie a w wieku 35 lat man prawdopodobnie przeciwciała. Jeśli jest prawdopodobne, barrdzo prawdopodobne i uniewrsyteckie zalecenie na podstawie wyliczen statystycznych jest takei że powinienm to nie ma żadnego problemu bym to zrobił. Odróżniasz to od kretyna oktory poimo zalecen tego nei robi bo jest idiotą?
  • Odpowiedz
nie wiem bo wiek szczepienia przeciwko meni i pneumokolom był w dziecinskiwie a w wieku 35 lat man prawdopodobnie przeciwciała.


@BezkresnaNicosc: jeśli masz teraz 35 lat to wymogu szczepień przeciwko pneumokokom nie było gdy byłeś dzieckiem.

Jeśli jest prawdopodobne, barrdzo prawdopodobne i uniewrsyteckie zalecenie na podstawie wyliczen statystycznych jest takei że powinienm to nie ma żadnego problemu bym to
  • Odpowiedz
@BezkresnaNicosc: ojej, jaki agresorek się już włącza bo wykazano ci, że jednak jesteś nieszczepiącym się kretynem zgodnie z twoją własną teorią. :D

I dlaczego nie powinieneś? Oczywiście, że powinieneś, przecież eksperci się nie mylą, prawda? Masz kampanię w mediach, masz info na stronach rządowych. Dlaczego więc masz w dupie zdrowie ludzi i się nie szczepisz kretynie?

BTW, już 10 lat temu była kampania szczepień. Dlaczego już wtedy się nie szczepiłeś
Krupier - @BezkresnaNicosc: ojej, jaki agresorek się już włącza bo wykazano ci, że je...
  • Odpowiedz
@Krupier: ale udajesz idiotę czy nie rozumiesz problemu? Nieszczepiony na covid nie jest niepowinformopwanym clzwoeikem o meningokokach? Co udowodniłeś? G---o>
Dlaczego więc masz w dupie zdrowie ludzi i się nie szczepisz kretynie?
Daj opracowanie naukowe że powienienem a to zrobię. Widzisz różnice czy jesteś zbyt głupi?
  • Odpowiedz
@BezkresnaNicosc: Cóż, to są twoje słowa:

Teraz poprostu w grupie duzej pytasz kto sie nei szczepil i odrazu wiadomo kto kretyn


Więc spytałem czy się szczepiłeś, odpowiedziałeś, że nie więc od razu było wiadomo żeś kretyn.
  • Odpowiedz
Dałeś już naukowe uzasadnienie że w moim wieku racjonalne jest zaszczepienie się na meningokoki czy dalej zapomniałęś udowodnić swoje stanowisdko jak plebs z wsi?


@BezkresnaNicosc: ja nie dałem, ale tacy eksperci jak pan Sutkowski linkowany przeze mnie powyżej na pewno wie co mówi.

Strasznie wyszczekany się stałeś jak wykazało się, że na kretyna wyszedłeś. :D
  • Odpowiedz
ja nie dałem, ale tacy eksperci jak pan Sutkowski linkowany przeze mnie powyżej na pewno wie co mówi.


@Krupier: no ok, dajesz te konkretne statystyczne wyliczenia i chętnie podejmę racjonalną decyzję i sięzaszczepię jeśli ma to medyczne uzasadnienie w medycynie a nie w szarlatanerii i zabezpieczy to mnie. Dajesz ziomek. Będziesz mieć dobry uczynek że poprawiłeś prawdopodobieństwo mojego przetrwania.
  • Odpowiedz
@Krupier: k---a, czy ty serio jestes tak glupi że dajesz mi reklame szczepien dla dzieci. juz mowilem, moja córka przyjeła tee szczepienia. Dawaj że w wieku30+ nadal racjonalne statystycznie jest przyjecie tej szczpeionki pomimo prawdopodbieństwa kontaktu i wytworzenia przeciwciał w moim dziciństwie, chętnie przyjmę by poprawić szanse na przetrwanie. Dajesz.
  • Odpowiedz
@BezkresnaNicosc: czy ty serio jesteś tak głupi, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czytaj linki, które wrzucam kretynie, a o szczegóły pytaj pana Sutkowskiego, który szczepienia przeciwko pneumokokom zaleca dorosłym. Ja mu ufam, w końcu jest ekspertem, co nie?
  • Odpowiedz
Jeżeli weźmiemy pod uwagę że trochę ponad połowa społeczeństwa jest zaszczepiona to zachodzi duże prawdopodobieństwo że połowa gości jest nie zaszczepiona.


@davv94: A wśród moich znajomych i ich znajomych jakoś się w ogóle nie zdarzają niezaszczepione osoby.
  • Odpowiedz
@davv94: Ufam ludziom, z którymi się spotykam, a poza tym większość podróżowała w tym roku do krajów, gdzie bez szczepienia nie puszczą. No i wiem jakie mają poglądy, antyszczepionkowość nie byłaby z nimi spójna. Tak, zgniłe, lewackie towarzystwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz