Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: Masz zerowe pojęcie o planowaniu mieszkań, ja się trochę tego naoglądałem i naprojektowałem a ty tylko ulegasz (chwilowej) modzie patodeweloperów wciskającej kawalerki jako pełnoprawne dwupokojowe mieszkanie umieszczając rząd szafek kuchennych w dużym pokoju :)
Masz zerowe pojęcie o planowaniu mieszkań


@MarianoaItaliano: Dziękuję za tą nietrafioną analizę mojej osoby. Widać nie tylko na planowaniu się znasz.

Wierz mi, namieszkałem się w różnych układach mieszkań i domów i wiem co mówię a moje wnioski potwierdzają liczni znajomi z jednych i drugich układów (tak, gotujących obiady)

Kuchnia tylko na wielki metraż jakbyś sobie mógł pozwolić na naprawdę spore pomieszczenie a to i tak bez małych dzieci. Z nimi
Do tego jeszcze podwieszane sufity, bo ledy ładniejsze niż normalna lampa xD do tego oczywiście białe meble w kuchni i zamiast kabiny prysznicowej tylko szklana ścianka, żeby móc komfortowo zalewać całą łazienkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ranger: Mój koszmar, obecna szkoła designu to jest katastrofa, zamiast przytulnego mieszkania #!$%@? laboratoria, a już te pseudoloftowe z rurami i kablami i cegłą na wierzchu to w ogóle tragedia posejdona.
nie wyobrażam sobie że jeden domownik ogląda film czy czyta książkę na kanapie a drugi wrócił z pracy i smaży skwierczace burgery, blenduje sos, mikrofalówka goes beep beep, czajnik robi hałas, leci woda z kranu


@JimNH777: Niektórzy z nas tu obecnych na wykopie (choć pewnie mniejszość) nie mamy autyzmu i nie przeszkadza nam woda z kranu. Poczekaj, aż będziesz miał dzieci to wtedy tłuczenie kotletów będzie twoim najmniejszym problemem xD
gowno mnie obchodzą twoje drace ryja gowniaki. Jak nIe umiesz czytać ze zrozumieniem to się wróć do szkoły a nie sprowadzasz na świat takich samych kretynów jak ty :) żona tak głupia jak ty ze ci dala dupy? Kuchni prawdziwej nie macie bo pewnie ugotować też ci nie potrafi ale potrafi się wypiąć co nie? Pozdrawiam :)


@JimNH777: Nie wiem o co konkretnie cię tak zapiekło dupsko, ale zapiekło ewidentnie (
straszna jest świadomość ze siedzę tu z ludzmi dla ktorych aneks kuchenny w salonie jest w pelni akceptowalny a nawet pożądany ( _)


@Bajo-Jajo: 162 komentarze, ładnie rozkręciłeś. XD

Jakby co to podpowiadam, że w podobny sposób można rozsierdzić wykopków w sprawie walki płyta gazowa vs płyta indukcyjna. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Shatter: masz jakąś traumę z tym mikserem? Gotuję i piekę dosyć regularnie, a mikser/ blender chodzi pewnie max pół godziny w tygodniu, rzeczywiście super powód żeby mieć osobne pomieszczenie do tych czynności
@Bajo-Jajo zgadzam się kuchnia w osobnym pomieszczeniu to priorytet, ja dodałem do tego węzeł sanitarny w pobliżu kuchenki. Na początku wydawało się to głupie ale teraz nie wyobrażam sobie srania bez dźwięku wody bulgoczącej w garnku
@Shatter: To jest wprost niewiarygodne. Zdążyłem pokłócić się z żoną, pogadać z bratem, rąbnąć browara z kumplem, obejżeć nieoczywisty film i solidnie się wyspać. Odpalić wypok i zobaczyć, że dalej tu szczekasz. Z początku byłeś #!$%@?ący, potem było nam Ciebie nieco żal. Nieco później społeczność poczęła wyjawiać troskę nad Twoim zdrowiem psychicznym. Jednak tym kopaniem martwych wątków i wypisywaniem pod nim bzdur nie pozostawiasz żadnych wątpliwości. Mam jednak dla Ciebie dobrą
@Shatter: Ciebie ktoś zawołał a mi się odezwał dzwonek. Z żoną, wyobraź sobie (może nawet niech Ci się takowa przyśni bo niespecjalnie wierzę, że się tego stanu doczekasz kiedykolwiek) kłocę się mądrze i merytorycznie (trudne słowo). Ktoś nam potrafi wykazać wady? No chyba nie do końca skoro zostałeś zjedzony i zbesztany. Nawet OP się z dyskusji wycofał ale Ty musić drążyć i usiłować udowadniać swoje niesłuszne racje, choć od dłuższego czasu