Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Polski system edukacji jest absolutnie cudowny tylko trzeba umieć docenić tą sadystyczną ironię jaką jest przepełniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc zacząłem sobie studiować na pewnej polskiej uczelni.

Uczelni która jako jedyna spośród znanych mi szkół wyższych prowadzi zajęcia zdalnie. No może poza WF-em i okazyjnymi laborkami ale tak to zdalnie. I teraz...

Moja uczelnia zorientowała się że po zdalnych lekcjach w szkołach średnich cha umiemy i spokojnie na pierwszej sesji zniknie 90% rocznika, a co gorsza idące za nimi pieniądze.

Więc teraz moja prowadząca zdalne zajęcia
szkoła wyższa żeby naprawić błędy prowadzących zdalne zajęcia liceów i techników postanowiła zorganizować zajęcia wyrównawcze z matematyki** ( ͜͡ʖ ͡€)

Zajęcia które będą odbywać się zdalnie XDDDD

#studbaza #studia #edukacja #matura #polibuda #politechnika #zalesie #przegryw

P.S.: Jak tak się przyglądam zaktualizowanym planom lekcji niektórych kierunków to jeszcze sporej części wydziału wepchnęli te zajęcia w piątek wieczorem co to mało kto na zwykłych wykładach wtedy siedzi xDD
Pobierz
źródło: comment_1635113219VOpX3eS8s7Js25mJGQLK2Z.jpg
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Batiuszek: Nie zrozum mnie źle, te zajęcia to spoko pomysł. Sam na nie idę bo za darmo to i ocet słodki xD
ALE chłodnym uśmieszkiem można skomentować to, że po pierwsze: studenci w ogóle ich potrzebują, a więc to jaki jest poziom nauczania w polskich szkołach średnich i wyższych. Jak również to, że nie dostrzega się pewnego wyróżnionego przeze mnie schematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
studenci w ogóle ich potrzebują, a więc to jaki jest poziom nauczania w polskich szkołach średnich i wyższych.


@Allan_Karlsson: Różny w szczególności w średnich. Wiem po sobie bo na studiach (kierunek ścisły) musiałem się od nowa uczyć matematyki bo miałem zaniedbania z gimnazjum i podstawówki i wykładałem się na trywialnych rzeczach.

P.S.: Jak tak się przyglądam zaktualizowanym planom lekcji niektórych kierunków to jeszcze sporej części wydziału wepchnęli te zajęcia w piątek