Wpis z mikrobloga

Historia dnia:
Siedzę sobie właśnie w Avenidzie (zakładam, że to się nadal tak nazywa) i zajadając falafel piję piwo w oczekiwaniu na pociąg do Wrocławia. Zadzwoniła do mnie Mama i zapomniawszy się, że nie jadę autem powiedziała "jedź ostrożnie" na co odparłem żartem: "dobrze, będę prowadził pociąg ostrożnie". Chwilę po rozmowie odezwała się do mnie kobieta ze stolika obok mówiąc: "Pan prowadzi pociąg? To chyba nie powinien Pan pić!".

...a mówią, że w Polsce jest wysoka znieczulica społeczna.

Zdjęcie piwa dla uwiarygodnienia.

#poznan #wroclaw #heheszki #pkp #pociagi #kolej
s.....i - Historia dnia:
Siedzę sobie właśnie w Avenidzie (zakładam, że to się nadal...

źródło: comment_1635081540xwKkxZuDDKwIQLI0ofwsMo.jpg

Pobierz
  • 38
@suslogon-szczecinski: moja znajoma jest pilotem liniowym. Nie wiem dokładnie w jakim wieku zaczęła latać ale bardzo szybko, w jej rodzinie bracia i ojciec to też piloci. I siedzi taka siksa 25 letnia gdzieś w jakimś barze, zagaduje ją jakiś samiec alfa i tak sobie siedzą po czym ona stwierdza, że musi już wracać do domu bo "jutro lecę do Gdańska". Na co samiec odpowiada, że hehe on jutro jedzie pociągiem do
@suslogon-szczecinski: ja wczoraj wypilem pół piwa na kanapie, dzwoni klient ze potrzebuje transport telewizora na juz bo za 15 min zamykaja sklep i pada. Wyskoczylem , w auto i jazda do klienta. Zaladowalismy i jedziemy do domu klinta. Na rogatkach kontrola czy nie przywozimy imigrantow, plus dokumenty. W momencie jak policjant wyciagnal alkomat uswiadomilem sobie ze przeciez z godzine wczesniej pilem szklanke piwa. Tak się przestraszylem ze wyjdzie spozycie, juz mialem