Wpis z mikrobloga

Na wszelkiego rodzaju grupkach najbardziej wkurzają mnie ludzie którzy są tam tylko żeby marudzić na swoje życie w stylu:
Grupka o remontach - ktoś wrzuca konkretne pytanie, toczy się całkiem spoko dyskusja co zrobić. Nagle z dupy komentarz "Zazdroszczę wam że macie takie problemy...Też bym chciała tak remontować mieszkanie...Ale mnie jeszcze nie stać...Może kiedyś...".
Czyli komentarz który mozna wrzucić pod każdym postem, bo w końcu to kurde grupa o remontach, ludzie będą mieć pytania o wykończenie domu, a nie co jedli rano na śniadanie.
  • 28
@Fosfofruktokinaza: ja zapisałem się ostatnio do belgijskiej grupy "fotograf poszukiwany" XD No i raczysko w środowisku fotografów jest międzynarodowe.

Pierwszy temat - jakiejś lasce fotograf zaśpiewał 1500€ za ślub i ona robi wyliczenia ile zajmuje dojazd, obróbka, zdjęcia i że JAK TO TAK DROGO, 50€/h wychodzi A TO TYLKO KILKA PSTRYKNIĘĆ. Już niewspominam o tym, że w Belgii i Holandii to fiskusowi trzeba zazwyczaj oddać razem z vatem 30-50% ceny takiej
@krzychu_kadetem_tera szukam ostatnio opinii o efektach gitarowych, wzmacniaczach ogólnie dużo forum amerykańskich ale i Szwedzi brytole się wypowiadają. Dyskusja miła, ktoś coś napiszę odpowiedzą różni ludzie ( grający country blues punk) zawsze rzetelnie. Widzę temat na polskim forum zobaczę co rodacy powiedzą. Rzecz tyczyła się porównania dwóch wzmacniaczy. Od raz teksty "co Ci się nie podoba w tym kanale?", "Trzeba nauczyć się grać a dopiero później wypowiadać" "Bo dobry pięć trzeba ujarzmić
@Fosfofruktokinaza: zazdroszczę że możesz sobie przeglądać tyle różnych grupek... Ja nie mogę sobie na to pozwolić bo pracuję 23godzny dziennie, 7 dni w tygodniu i nie stać mnie na internet i regularne ładowanie telefonu.... Może kiedyś.........puki co moja jedyną radością są moje bombelki:)