Wpis z mikrobloga

@Filippa: Nie lubię współczesnego feminizmu, woke culture i pokrewnych ale jeszcze bardziej nie lubię przegrywow, inceli i innych zawodowych ofiar z zaburzeniami poznawczymi. Dlatego piękna wrzuta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ładny fikołek myślowy. 2/10. Witaj na czarnej, bo mój kaktus na parapecie ma już większe umiejętności logicznego rozumowania.


@magiczny_banan: Wszystkich, którzy wytkną ci pomyłkę wrzucasz na czarno?

PS. Nie obchodzi mnie na co ty masz nadzieję.
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: nie, tylko pyszałkowate dzbaniary.

Ja nikogo do swoich poglądów przekonywać nie chcę, a już szczególnie nie bywalców tagu #przegryw i podobnych, nie płacą mi za prowadzenie psychoterapii.


Napisała typiara, którą całą aktywność tutaj (tak, teraz zrobiłem risercz) poświęca na nierzadko długie dyskusje krążące głównie wokół jednego tematu i prawie tylko na tym się skupia, więc trzeba jeszcze dorzucić, że także zakłamana. Bo oczywiście podświadomie wcale Ci nie zależy, aby inni
  • Odpowiedz
nie, tylko pyszałkowate dzbaniary.


@magiczny_banan: Mów mi więcej o ad personam.

Napisała typiara, którą całą aktywność tutaj (tak, teraz zrobiłem risercz) poświęca na nierzadko długie dyskusje krążące głównie wokół jednego tematu i prawie tylko na tym się skupia, więc trzeba jeszcze dorzucić, że także zakłamana. Bo oczywiście podświadomie wcale Ci nie zależy, aby inni przyjeli Twój jedyny słuszny, feminatywkowy punkt widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dyskutuję w
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: XD nie łyknąłem tylko ten bait jest akurat wyborny, bo oparty na czymś co faktycznie ma miejsce, więc warto takie plusować i kręcić gównoburze pod nim patrząc jak różowym pękają dupska, bo wiedzą, że to prawda. Twoich urojeń o jakimś łykaniu prostować nie zamierzam, bo jak już zwolnię Ci łóżko w tym psychiatryku, to zajmą się tym specjaliści, w końcu jak co druga feminatywka pewnie masz jakieś konkretne zaburzenie (może
  • Odpowiedz
bo oparty na czymś co faktycznie ma miejsce, więc warto takie plusować i kręcić gównoburze pod nim patrząc jak różowym pękają dupska, bo wiedzą, że to prawda


@magiczny_banan: Tak, tak, a te astronomiczne wymagania kobiet to mycie się i nie bycie kucem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie można ich winić, nikt nie zrobiwszy riserczu nie jest w stanie przewidzieć że baba się zmienia o 180 stopni po ślubie.


@Marek_Rekus: Baba się nie zmienia nagle po ślubie, ślub to nie 180 stopniowy zmieniacz osobowości.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Dnia by mi nie starczyło żeby wszystko wymienić. Ostatnio najśmieszniejsze co widziałam, to było mierzenie sobie długości żuchwy i na tej podstawie określanie kto będzie miał partnerkę, a kto nie xDD
  • Odpowiedz