Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw: Napisałaś ze najśmieszniejsze co widziałaś to "to było mierzenie sobie długości żuchwy i na tej podstawie określanie kto będzie miał partnerkę"
Poprosiłem cie o ten temat. Wysłałaś jakiś inny. Chyba sama nie zrozumiałaś co piszesz.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: ty umiesz pisać po polsku? Co to ma niby oznaczać?

Lepiej było tego postować


Ale mi nawet nie zależy na tym żebyś ty mi w coś wierzył xD To że przegrywy są nienormalne i wmawiają sobie największe bzdury, byleby nic nie musieć ze sobą robić, to jest rzecz oczywista i wiadoma każdemu rozumnemu użytkownikowi tego portalu.
  • Odpowiedz
Lepiej było tego postować


@SkrytyZolw: tego nie postować*
Słowo mi wyleciało. Jeszcze coś było nie zrozumiałe dla ciebie?

Ale mi nawet nie zależy na tym żebyś ty mi w coś wierzył xD

Domyślam się. Ale ci którzy będą czytać ten temat dziś i w przyszłości, dzięki twojemu brakowi argumentów, kawałek po kawałku łykną blackpilla, co mnie już bardzo cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: Jest. Oczywiście że jest, nie bądź naiwny. Kobieta poświęci wszystko i każdego dla bezpieczeństwa, a co jest największym gwarantem bezpieczeństwa w XXI wieku? Małżeństwo. Więc po co ma się starać po ślubie, skoro niema znaczenia jak wywali się jej życie, ona już nigdy nie będzie bez pieniędzy? Po ślubie zanika seks, zanikają takie miłe małe rzeczy jak np. mój kolega miał w narzeczeństwie robione kanapki do pracy. Dzień po ślubie,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirrak:
()

Nie ma aż tak dużo prac naukowych na temat wpływu social na życie z wiadomego powodu. Jednakże te które czytałem trochę przybliżają temat. Możesz sobie poczytać.
  • Odpowiedz
@Filippa:

Co to znaczy "coraz więcej mężczyzn dostrzega"? Być może ale równie dobrze coraz więcej mężczyzn to wyśmiewa.A co do normików, to nie chcę burzyć Ci radosnych wizji, ale kiedy spotykam się z normalnymi ludźmi w realu i z nimi rozmawiam to jakoś żaden nie #!$%@? z entuzjazmem o tym że kobiety chcą chada a najlepiej położyć się i zgnić xD

Dlatego że normictwo nie chce być aseksualne dla różowych wokół
  • Odpowiedz