Wpis z mikrobloga

Kto pytał:
Takie małe przemyślenie na temat pojazdu Friza jak na standardy jupiterów to wyjątkowo długo buja się tym swoim starym już Mercedesem, i jest w dośc patowej sytuacji kupi lambo to oczywiście internet z wardęgą na czele się zesra że dorobił się na krzywdzie tysięcy dzieci które zmarły na raka po zjedzeniu loda ekipy, kupi cos skromnego ten sam wardęga na live będzie walił konia z podniety iż to dzięki niemu słabo się wiedzie Frizowi ( wardęga to zawistna pała ) Friz o tym doskonale wie i pewnie się wstrzymuję.
#friz
  • 16
@Kroledyp: Nie każdy jest fanatykiem motoryzacji, po tym Mercedesie wnioskuje, ze Friz takowym nie jest.
Leasing się skonczy, to chłopak sobie coś wybierze :)
@clotr: Gdzieś tam się obiło mi o uszy że ten jego Mercedes już dawno jest wykupiony, friz swego czasu marzył o Lamborghini, nawet kupił sobie sygnowany ubiór lamborghini, który ma dopiero ubrać jak będzie miał Lambo, mimo że na pewno go stać teraz na furę to jej nie kupuję z powodów wymienionych wyżej
@Kroledyp: już dawno temu myślą o łam o, ale przynajmniej oficjalnie stwierdzili ze zmieszylo by to jego wiarygodność jako osoby do robienia interesów, mogą ten kapitał fajniej użyć, wujas władał im do głowy że po wyżej pewnego pułapu drogie rzeczy przestają być być celem do którego warto dazdyc i lepiej "zorientować się" na inne wartosci. Wiec merasia nie zmieni do puki nie zacznie się psuć ale,nie przez wardenge
@Kroledyp: może miała krótki leasing albo to był jakiś wynajem. Fakt jest taki, że jakiś czas temu go oddała/sprzedała. W każdym razie gdzieś pojechał. Od tego czasu jeździ jakimś Qashqaiem, pewnie z wypożyczalni. Mówiła, że około 3 miesięcy będzie czekała na swoje nowe auto. Przy obecnej sytuacji na rynku moto pewnie te 3 miesiące zamienią się w 6, no ale w końcu się doczeka.
@topikPajak: O tym też właśnie myślałem że to sprawka tej całej giełdy pomysłu niespełnionego rekina biznesu wujasa i teraz zwyczajnie nie wypada. Ta cała giełda wyjdzie im bokiem strasznie
@Kroledyp: swoją drogą mając tyle kasy co oni to chyba na miejscu Friza bym poczekał ze zmianą auta na własny dom (pewnie coś zbuduje/kupi po tym jak skończy się umowa na obecny dom Ekipy, wątpię żeby wynajmowali coś kolejnego razem), załadował na dach fotowoltaikę i kupił jakieś dobre elektryczne auto. EQS do niego nie pasuje, ale w jakimś Taycanie albo Tesli S bym go widział. Wersow jeżeli by miała Gelendę to
@ArekJ: O ciekawe, też mi się właśnie wydaje że jemu pasuje elektryk, co do mieszkania jestem niemal pewien że po cichu się już pozabezpieczali z wujasem i mają, ten mietek co ojcu kupił to też wersja ev na baterii 100km robi