Wpis z mikrobloga

@corryand: Czy jak #!$%@? gość jedzie po pustej drodze to tez nie popelnia przestepstwa? Daj spokój z takim tlumaczeniem. Ogladnij uwaznie, a zabaczysz, ze jacys ludzie tam chodzili, zreszta skad mieliby sie znalezc ludzie, na srodku blokowiska? W srodku dnia? Typ strzela do uciekajacej osoby, przez krzeki itp. To ze nic sie nie stalo, nie znaczy ze nie moglo sie stac.
Nie wiem czy masz dzieci, ale z doswiadczenia wiem ze
@amayetu: nie mam ale mam wyobraznie, ze owszem jakby napatoczylo sie dziecko i by dostalo kulka gdzie indziej niz w glowe to nic by mu sie raczej nie stalo.. gorzej jakby dostal w glowe czy twarz no ale oglafajac to nie czulem zadnego ryzyka postrzelenia obcej osoby bo nawet nie widzialem aby ktos tam sie krecil oni z tego co pamietam krecili to chyba w tyg przed poludniem wiec dzieci sa
nie podpada pod jakis paragraf?


@amayetu: np. art. 160 k.k. ale musisz znalezc jakas osobe ktora obok sie przechadzala lub wygladala przez ktores z widocznych na filmie okien. jesli jakas kulka wyladowala obok takiej osoby to powinna zglosic sie na policje. na przyklad pan z malym dzieckiem stojacy na schodach po lewej.

strzelanie farba w miejscu publicznym bez zadnych zabezpieczen to rak odbytu z przerzutami na mozg.