Wpis z mikrobloga

- Kelly, śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Kelly, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Hamilton, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od początku sezonu.
- Kelly, bo ja od Bahrajnu pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Max, a po co Pan Bóg stworzył Haasa?
- No właśnie po co? Albo takie Alfa Romeo, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Kelly ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Hamilton to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, bolida ma, psa ma, ludzi w fabryce i najlepszych fanów ma, tytuły mistrzowskie ma. Sam, żem widział jak wygrywał.
- No szkoda, że ty nie masz jeszcze żadnego tytułu.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Max, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Kelly? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Kelly zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

#f1 #f1spam
G.....d - - Kelly, śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Kelly, b...

źródło: comment_1634971482wrGrL6Lm6XY7b5h2cTVd2G.jpg

Pobierz
  • 25
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@GigaCzad: jaka ona śliczna (ʘʘ) chciałbym chociaż dotknąć językiem jej słodkiej pusi zaczerwienionej od kilkugodzinnej penetracji. Zasmakowac soczków ambrozji splywajacych z pomiędzy ud mojej księżniczki i cieszyć się widokiem jej małych, gładkich stópek gotowych na skakanie po moim kroczu. Dałbym 90% swojej wypłaty na alimenty dla jej bękartów, byle móc poczuć boskość pięknej kelly