Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uwielbiamnalesniki: na razie wygląda, jkany gość sobie dobrze radził. Wcześniej pewnie sam ogarniał całą papierologie, ale przy 3 firmach tego robi się zbyt dużo i nie do ogarnięcia, więc zatrudnia księgową. Imo, wygląda jakby gość doskonale ogarniał swoją firmę i dokładnie wiedział czego wymaga od pracownika. Ale wykopek zna się lepiej na prowadzeniu działalności XDD
  • Odpowiedz
@gharman: ciiii, nie psuj narracji. Na wypoku wszyscy po 10k i nie znaja nikogo, kto zarabia mniej, no chyba ze sprzataczka w ich biurze, ta to nie ma szacunku do siebie, za 4200 na reke z--------a wieczorami
  • Odpowiedz
@hugo-dubois: @Prusti: @Mathieu_gbw: tak swoja droga to ostatnio widzilem takie niezle rozroznienie. sa tzw career jobs i noncareer jobs. noncareer jobs to prace w ktorych doswiadczenie nic nie daje praktycznie, a awans jest prawie niemozliwy, np. sprzedawca w sklepie. taka osoba zeby zarabiac wiecej moze wlasciwie tylko pracowac wiecej godzin.

z drugiej strony mamy career jobs. to prace w ktorych mozna zwiekszyc swoje zarobki doswiadczeniem albo
  • Odpowiedz
No ja p------e i jeszcze ogarniaj księgowość 3 firm


@wez_idz_sobie: w dzisiejszych czasach to przekopywanie cyferek z dokumentów do programu księgowego i pilnowanie by ci ludzie te dokumenty dostarczali
  • Odpowiedz
@gharman: w rzeczywistosci (tam gdzie wykopki zdaja sie raczej nie bywac) zdecydowana wiekszosc miejsc pracy to takie, ktore kwalifikuja sie do noncareer. Rybacy, kolejarze, drwale, robotnicy drogowi, piekarze, kucharze, mechanicy, glazurnicy, monterzy, kierowcy. Moge wymieniac bez konca. Dobrze, ze chociaz Ty patrzysz trzezwo, ale rak jaki wylewa sie z tego portalu w kazdym watku o pracy i zarobkach po prostu rozwala mnie na lopatki ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@kadrowiec z doświadczenia wiem, że jedna osoba to ogarnie na spokojnie o ile system księgowy jest zsynchronizowany z programem sprzedażowym. Tylko kwestia że nie 3600 a raczej 6000-10000 w zależności od miejsca.
  • Odpowiedz
@nobrain
Ksieńgową
Elastyczny harmonogramem
Jednoosobuwka
Kontrahentam

Nie powinno być żadnego błędu i żadnej literówki. Wygląda to żałośnie. Dobrze jest przeczytać napisany tekst i sprawdzić czy nie ma w nim błędów.
  • Odpowiedz