Wpis z mikrobloga

@SerasVCT: za często zmieniasz te plany, a ten podany, to już w ogóle #!$%@?. Jeżeli chcesz, aby klata urosła, to zrób priorytet siłowy na wyciekania i wszystkie ćwiczenia, w których pracuje najbardziej klatka
  • Odpowiedz
@Saprofit: :O
Nie wiem ja o wiele częściej metody całe zmieniałem większość stażu nie mówiac o tym, ze 95 % planu inne co 3 tygodnie zawsze
Chyba obecnie teraz nadłuższy mam okres z planem, bo 7-8 msc sheiko
  • Odpowiedz
@vomalio: Push/pull leciałem od początku bo wcześniej na nim miałem dobry progres, więc sprawdzony. Po tym czasie chciałem zmienić na coś innego z racji rozpoczęcia redukcji i żeby później do niego wrócić. Zmieniłem na FBW ale nie bardzo mi to podchodzi. A ten znalazłem gdzieś w rozpiskach na forum kfd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerasVCT: a, no bywa. Myślisz że jesteś w stanie utrzymać split? Dla mnie to zawsze był najgłupszy rodzaj, ale ja mam słabą regularność chodzenia.
  • Odpowiedz
@vomalio: Jakbym mógł to bym chodził na trening codziennie. W wakacje 3 miesiące 14h dziennie pracowałem w gastro nad morzem i 4/5 razy w tygodniu po północy trening jeszcze. I organizm jakoś źle nie reagował poza tym, że rano trochę przysypiałem w robocie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerasVCT: tak na pierwszy rzut oka to rzuca się mała objętość na plecy, brak zakresów siłowych w głównych ćwiczeniach.
Ja bym ci zaproponował jakieś fbw z priorytetem na daną partię, Jeff nippard chyba coś fajnego z tym stylu kiedyś nagrywał, możesz poszukać. To wygląda mniej więcej tak że niby masz fbw, ale każdego dnia priorytetujesz coś innego. Więc np. robisz 3 ćwiczenia na klatę (w tym bench press typowo siłowo), 2
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias: właśnie jakiś czas temu sam zacząłem tak ćwiczyć, nie czytałem o tym nigdzie ale wydawało mi się go dobrym pomysłem bo ćwiczę tylko 3 razy w tyg więc przy splicie była dla mnie za mała objętość na poszczególne partie. I jak narazie taki trening wydaje się ok.
Choć do końca nie wiem czy ma to sens.
  • Odpowiedz