Wpis z mikrobloga

Ehh kolejna laska z którą sie spoko wczoraj pisalo mnie zghostowala ehh. Byla dzien po zerwaniu z chlopakiem, pewnie magicznie wrócili do siebie. Jak zawsze, ileż razy już tak miałem. Napisala wczoraj na koniec pogawędki ze napisze pozniej bo teraz z mama gdzies jest. No i do teraz cisza. Napisalem sam przed chwilą i tylko wyswietlila. Ehhh tinder potrafi zniszczyć narcyza i go psychicznie wykończyć. Kiedy się to skończy że ponad 90% dup ma mnie tylko za frajera do popisania czy bycia max kolegą. Nie wiem naprawde. Chyba zabieg kwasem hialuronowym na szczeke jest juz konieczny, mimo że jak sam patrze na siebie w lustrze to bym się ruchał....
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #feels #seks #zwiazki #zalesie #psychologia
  • 12
@Felixu: Pisałem to już wielokrotnie. Jeżeli myślisz o dziewczynie poważnie, to wypytaj się delikatnie od jak dawna jest singielką. Jeśli od niedawna, to jest gigantyczne ryzyko, że będziesz tylko tzw. "rebound guy", a po jednym lub max kilku spotkaniach ona wróci do byłego i tyle z tego będzie.

Były musi się jej podobać skoro wróciła, bo w przeciwnym razie kobiety nie mają żadnego problemu z rozstaniami, płaczą tylko na początku, a