Wpis z mikrobloga

@nophp:

Nie zawsze w typowych hurtowniach Ci sprzedadzą, bo nie masz działalności.


Robią jakieś problemy? Dawno temu trzeba było mieć kartę i rzeczywiście DG żeby robić zakupy w Makro ale chyba już to się zmieniło?
@a_kto_pogada: W Makro to nie wiem, ale znam takie hurtownie, gdzie kilka lat temu bez problemu bez firmy kupiłeś od nich co chciałeś, a teraz zapomnij nawet jakbyś chciał całą paletę czegoś. Ponoć US się dopierdziela.
@a_kto_pogada: tak, chociaż jest też opcja że da się zrobić incydentalne zakupy bez karty, wtedy dostajesz tylko z BOK wydrukowaną na kartce kartę, ale to na drobne zakupy, a nie na zakup wódki na wesele, dodatkowo na alkohol są w marko dwie ceny, dla DG z koncesją i bez, oczywiście z koncesją jest taniej. Przy czym wódka w marko nie jest w jakiś super cenach, czasem zdarza się kupić taniej niż
@naut: Zwykły bocian był po 22 lub 23 zł. Nie próbowałem bio ale IMO masz cenę dobrą. Ilu gości? Przyjmuje się że butelka na parę. Jak masz dobry bimber i smakoszy bimbru to wódka prawie nie pójdzie. :)
@naut: Białystok here. W tym roku byłem na weselu to wiem ile poszło (bliska rodzina). Dla dzieci też będziesz liczyć butelkę? Bimber szedł jak #!$%@? - 15 litrów poszło momentalnie.