Wpis z mikrobloga

Na liderów nie patrzymy. No chyba że to Lempart wtedy strajk kobiet to kilka wariatek, ale marsz niepodległości to nie Bąkiewicz chociaż go organizuje, marsz niepodległości to nawet nie narodowcy którzy go organizują, pamiętaj! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays #heheszki #marszniepodleglosci #4konserwy
saakaszi - Na liderów nie patrzymy. No chyba że to Lempart wtedy strajk kobiet to kil...

źródło: comment_1634803595e8x0GtFtUocR1Zji1BckMM.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież napisałem tępy dzbanie, że się nie odniosę do ludzi na strajku kobiet.


@podjad3k: Przecież się odniosłeś xD

Marsz niepodległości nie ma nic wnosić, bo jest to taka celebracja po
  • Odpowiedz
@TenTypZez wiesz w ogóle o czym jest ta dyskusja? Przeczytaj post opa. Nie wiem czy lempart ma takie poparcie na swojej imprezie jak berkowicz na swojej i się do tego nie odnosiłem. Ludzie 11 listopada nie idą na rewolucję czy tam ewolucję tylko manifestować niepodległość, nie ma to nic wspólnego z faszyzmem.

miłośników okładania innych proporcami z flagą troche się znajdzie

Znaleźli się też chętni do bicia przypadkowych ludzi niosących flagę
  • Odpowiedz
Środowisko lgbt od początku wspierało strajk


@PiccoloColo: Ty, ale daj ludziom decydować za siebie. Geje czy lesbijki to różni ludzie o różnych poglądach i mówienie że LGBT wspierają to i tamto to robienie z tych ludzi jakichś bezmózgich dronów. Jeden gej coś popiera drugi nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seksowanie: obrzydliwe moralnie jest zjeżdżanie się raz do roku do stolicy na marsz organizowany przez narodowych socjalistów licząc na to, że uda się rzucić kostką w policjanta albo spuścić w------l lewakowi i próba odbierania prawa do nazywania się patriotami ludziom, którzy gardzą tym chuligańskim spędem.
  • Odpowiedz