Wpis z mikrobloga

@rogaty_weles: XD Mógłbym się założyć o pizzę, że większość protestów po wyroku TK było inicjowane przez osoby pro-LGBT i pro-choice. Jak już to inni, którzy wcześniej mieli w dupie kwestie aborcji, bo, hehe, gospodarka najważniejsza, nagle się obudzili i dołączyli do przemarszów.
  • Odpowiedz
gardlujace o mozliwosc zabijania nienarodzonych dzieci, to cos obrzydliwego moralnie i powinny byc tego typu marsze zakazane.


@seksowanie: W CBOSie chyba ponad 70% Polaków jest za zabijaniem nienarodzonych dzieci, więc najwidoczniej jesteśmy narodem zbrodniarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
strajk kobiet skończył się wraz z pojawieniem się lempart i tęczowych więc nie wiem co to za lider z niej. Chyba, że mowa o liderze przegranej


@rogaty_weles: Lempart założyła Strajk Kobiet i wychodziła na długo przed zeszłoroczną falą protestów. A takie masowe zrywy już mają to do siebie, że szybko tracą rozpęd, bo ile można latać po ulicach?

I nie, nikt nigdy nie miał nic przeciwko obecności osób LGBT na
  • Odpowiedz
Na liderów nie patrzymy. No chyba że to Lempart wtedy strajk kobiet to kilka wariatek, ale marsz niepodległości to nie Bąkiewicz chociaż go organizuje, marsz niepodległości to nawet nie narodowcy którzy go organizują, pamiętaj! ( ͡º ͜ʖ͡º)


@saakaszi: Do strajku kobiet się nie odniosę, bo dla mnie to była specjalnie wywołana gównoburza - która nic nie wniosła. Nie uczestniczyłem w tym teatrzyku i jak widać
  • Odpowiedz
Do strajku kobiet się nie odniosę, bo dla mnie to była specjalnie wywołana gównoburza - która nic nie wniosła. Nie uczestniczyłem w tym teatrzyku i jak widać za wiele mnie nie ominęło. Ale na marszu niepodległości to mogę się założyć, że większość ludzi co się tam wybiera nie utożsamia się ani z narodowcami, ani z Bąkiewiczem.


@podjad3k: Nie znam się, nie byłem, ale się wypowiem, a co! A to, że
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Przecież napisałem tępy dzbanie, że się nie odniosę do ludzi na strajku kobiet. Marsz niepodległości nie ma nic wnosić, bo jest to taka celebracja po prostu - w przeciwieństwie do strajku kobiet, co to by miał coś zmieniać. Coś się zmieniło? PiS obalony? Chyba się udało skoro już nie strajkują xD
Byłem na marszu niepodległości i nigdy nie uwierzę, że w Polsce jest tyle narodowców. Mało tego - nigdy
  • Odpowiedz