Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  • 21
  • Odpowiedz
@Waleczny_tranzystor: jesteś nieodpowiedzialny, mam nadzieje, że pan Janusz jeszcze dziś Cię dyscyplinarnie z roboty #!$%@?, i nigdzie w normalnym zakładzie nie znajdziesz już zatrudnienia.
Z fartem mordeczko.
  • Odpowiedz
@Waleczny_tranzystor Ej mirki ale jazda. Dzisiaj jeden przegryw ma złożyć wypowiedzenie. Nawet nie wie, że młodzi już mi donieśli o tym co zamierza. Młody saszka bardzo mi tym zaimponował, postanowiłem że dam mu kupony do pepco na 3% obniżki które ostatnio miałem wyrzucić do kosza - niech wie ze warto informować szefa! A co do tego przegrywa to nie uwierzcie co wymyśliliśmy z kierownikiem zmiany Zenonem. Podłożymy gnojkowi do szafki pare
  • Odpowiedz