Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki poradzicie mi apropo studiów? Sytuacja wygląda tak, że jestem teraz na uczelni na konkret zadupiu stacjonarnie informatyka pierwszy semestr.
Chciałbym się przepisać na Uniwersytet Śląski na infe niestacjonarnie ale pani w dziekanacie mi powiedziała że niestety albo od następnego semestru albo od nowego roku.
Nie wiem teraz właśnie którą opcje wybrać bo gdybym się chciał przenosić po pierwszym semestrze to musiałbym nadrabiać przedmioty których nie miałem u mnie, więc może być tak że bardziej by się opłacało od nowa wystartować a teraz iść dajmy do pracy. Niby jest w miarę podobnie, poniżej daje jakie przedmioty mam teraz u mnie na pierwszym i co jest na UŚ na pierwszym semestrze. Fizyki co prawda nie mam teraz ale u mnie i tak bym miał na drugim semestrze, a na UŚ jest na pierwszym. Na PICK mam jakieś pierdoły typu excel, grafika komputerowa. Algorytmy i struktury danych mam teraz na pierwszym u mnie a na UŚ będę miał na drugim roku. Programowanie w C++ mam już u mnie a na UŚ będzie na koniec drugiego roku. Na UŚ niestacjo nie ma też np historii cywilizacji, bhp, czy elektrotechniki której nie lubie, ogólnie na UŚ te przedmioty się wydają troche bardziej przydatne może

#studia #informatyka #it #studbaza #uczelnie #praca #programowanie #programista15k #justjoinit #c++ #pytanie #kiciochpyta #katowice #slask

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616e9d19820612000add60a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 5
zedmioty mam teraz u mnie na pierwszym i co jest na UŚ na pierwszym semestrze. Fizyki co prawda nie mam teraz ale u mnie i tak bym miał na drugim semestrze, a na UŚ jest na pierwszym. Na PICK mam jakieś pierdoły typu excel, grafika komputerowa. Algorytmy i struktury danych mam teraz na p


@AnonimoweMirkoWyznania: Studiowałem na UŚ na kierunku informatyka jakieś 1.5 roku i dałem sobie spokój, bardzo niski poziom,