Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soothsayer: nie. Mieliśmy imiona, niektórzy ksywki. Slangu zero.
@iAmTS: w jakim środowisku? Kiedyś nie było tak #!$%@? środowiska. Ale dużo moich znajomych grywało w gry, wiele to norniki, część to FBkowcy itd. Faktycznie kiedyś nie było insta, onlyfansa, tiktoka. Ale to znaczy że te platformy wypaczają ludzkość z jakiejkolwiek inteligencji. Jednocześnie nie usprawiedliwia używania #!$%@? języka w życiu, chyba że się zostało ogłupionym co właściwie potwierdza wszystko. Że krytykowanie tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@iAmTS: jeśli nazywanie #!$%@? języka #!$%@? brzmi jak starość to wolę być stary niż #!$%@? jak Ty :). Najgorzej że mój pogląd jest taki sam odkąd pamiętam więc jestem stary od jakiegoś 12 roku życia :D. I mój pogłąd jest prymitywny? Nie żartuj sobie :D Bronienie slangów (to nawet slangiem nie można nazwac, bełkot to lepsze określenie) aktualnych jest prymitywne.
Chcecie iść za trendem by wychodzić młodziej i tyle. Nie wychodzicie.
@iAmTS: Nie, to ty nie ogarnąłeś, że wszystko ma poziomy. I nikomu nie wadzą nowoczesne, powszechnie rozumiane "wtrącenia" - bo jest w miarę normalny język i jest internetowy bełkot. Jak na twitchu tak się wypowiadasz - spoko. Ale wyciąganie tych śmieci poza twitcha to jakaś patola.

Tak samo z normalnymi ludźmi nie rozmawiam za pomocą cytatów z papieża, bo wiem, że nie jestem na wykopie. Wszystko ma swoje miejsce. A nowe
@Pantokrator: no i ja to rozumiem, sam tego nie robię i nie używam tego języka na siłę upodobniając się do młodych więc się @Loloman: nie zesraj.

Mówię o tym postrzeganiu siebie jako wielkiego obrońcy języka, kiedy TO SAMO można było powiedzieć o naszym pokoleniu wprowadzającym nowe słowa do mowy potocznej. Dlatego jest to pogląd prymitywny, czego ewidentnie nie rozumiecie bo to nie ma znaczenia, ze ty tak myślałeś od 12
Wychodzicie na zjebów którzy nazywają ludzi starymi bo zwyczajnie boicie się mieć własne zdanie i chronić resztki inteligencji bo opinia zjebów was bardziej interesuje w dobie FB itd. smutne. Bardzo smutne.


@Loloman: to co nazywasz obroną inteligencji jest tylko brakiem otwartości i zaprzedaniem swoich młodzeńczyich ideałów. Nie miałeś nigdy tak, ze ci właśnie tak ktoś dorosły truł albo wyśmiewał, ze hurr durr #!$%@? młodzież i #!$%@? czasy? Nie zastanawiałeś się właśnie
@iAmTS: Sądzę, że zarzut dotyczył głównie skali zmian - innymi słowy, doprowadzanie do sytuacji, gdzie ktoś na tyle wypacza język, że staje się niezrozumiały dla normalnych ludzi (bo przecież nie każdy młody człowiek siedzi w necie i ogląda baseniary) a ty właśnie generujesz niepotrzebną gównoburzę.
Zgoda buduje!
ale mnie #!$%@?ą te nowe twitchowe słowa, pogchamp, monkaS, poggers, przecież to bełkot, może jestem stary ale uważam że to wszystko do zaorania


@Panas: wszedłem na Twój profil, tylko w paru ostatnich komentarzach używałeś słów champion, lore, sraken pierdaken.
Nie to zeby mi to jakos przeszkadzało ale tylko wskazuje hipokryzje
@Panas: nie tylko Ciebie #!$%@?ą. O ile rozumiem ze niektóre słowa wyrażają coś co w języku polskim jest nieopisywalne lub niewygodne, to te jełopy nawet nie potrafią napisać „będzie”/ „będę” bo dla nich jest zbyt długie wiec muszą napisać „bd”