Wpis z mikrobloga

  • 10
@entropy_ pog + champ
Pog znaczy Player of game ze najlepszy gracz często do danego meczu. Champ znaczy zwycięzca. Ogólnie używa się to gdy uda Ci sie coś mega trudnego.
  • Odpowiedz
Grubo, ze ktos porownuje skrot lol, do jakiegos sterylnego slangu odpowiedniego tylko dla jednej platformy, I to pelnej idiotow. Swietne zestawienie.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: @Soothsayer: Kuźwa, wychowany byłem na wielu rzeczach, ale w rozmowie, necie, czy gdziekolwiek korzystało się z języka normalnych ludzi, a nie #!$%@? umysłowych jak teraz. Używanie "skrótów" bo to właściwie było jedyny realny slang miało sens w grach itd i go tam się używało, ale NIGDY, NIGDZIE nie używało się go poza tym światem. Ludzie je odróżniali u mnie. Fakt, nie zadawałem się z typowymi amebami umysłowymi więc może
  • Odpowiedz
@Loloman: @Panas: @Krzakol:

It's only ugly because it's new.

Język nie jest stałym konstruktem. Jeżeli odpowiednio duża grupa ludzi zacznie używać jakiegoś słowa, to wejdzie ono do mainstreamu niezależnie od tego czy językowym purystom się to podoba czy nie :)
Mam grubo ponad 3 dychy na karku, a jak widzę lament niestarych a już zgrzybiałych ludzi to zawsze w duchu parsknę śmiechem. Tak jak wasi - nasi - rodzice
Nymphis - @Loloman: @Panas: @Krzakol:
 It's only ugly because it's new.
Język nie je...
  • Odpowiedz
ale mnie #!$%@?ą te nowe twitchowe słowa, pogchamp, monkaS, poggers, przecież to bełkot, może jestem stary ale uważam że to wszystko do zaorania


@Panas: Mam dla ciebie złą wiadomość... Jesteś już boomerem XDD
  • Odpowiedz