Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czemu wszyscy wyjeżdżają zagranicę. Wiecie, że tam trzeba pracować 4x wydajniej/lepiej/szybciej aby zarobić 4x tyle co w Polsce? Pracujcie i wy tak w Polsce - wtedy zarobicie tak samo. Niestety nasza praca jest wyceniana 4x mniej niż zagranicą, bo pracujemy 4x mniej i gorzej. Zobaczcie w sporcie jakie są wyniki na Zachodzie a jakie u nas. Widzicie różnicę? Tak samo jak tam na autostradzie nie ma limitu co do prędkości. U nas są i przez to zarabiamy słabo. Dzięki czemu TIR w Polsce wolno jadący dowozi 4x mniej towaru niż powinien niż w Niemczech.

#pracait #pracbaza #bezrobocie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616d819a820612000add3871
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem kierownikiem i zeiekaszalem wydajność zespołu. A gowno zarabiałem 6-10k netto miesięcznie. Teraz pracuje sobie w Danii na spokojnie i powili. Mógłbym zrobić moja prace w dwie godziny ale po co. Rozbijam to na dniówkę 7,5h. Bo jak zrobię szybko będę jeździł wózkiem wokół magazynu. W Danii będę miał 11-15k miesięcznie. Mam okazje zmienić firmę na taka gdzie na dzień dobry 13k max 24. Tylko po co aby #!$%@? całe
Nie wiem czemu wszyscy wyjeżdżają zagranicę. Wiecie, że tam trzeba pracować 4x wydajniej/lepiej/szybciej aby zarobić 4x tyle co w Polsce? Pracujcie i wy tak w Polsce - wtedy zarobicie tak samo. Niestety nasza praca jest wyceniana 4x mniej niż zagranicą, bo pracujemy 4x mniej i gorzej. Zobaczcie w sporcie jakie są wyniki na Zachodzie a jakie u nas. Widzicie różnicę? Tak samo jak tam na autostradzie nie ma limitu co do prędkości.