Wpis z mikrobloga

@chosenon3: nie rozumiem, oni robią samochód od zera, czy kupują i przerabiają? Domyślam się, że to pierwsze? Skąd biorą silniki?
Taką lanvię stratos bym sobie zamówil, ale jestem biedakiem i nawet normalnej fury nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@janusz-lece: sądzę że skoro koleś z USA odzywa się do firmy z Rzeszowa, to muszą być duże pieniądze.
Oryginalne audi na aukcji poszło za 2 miliony dolarów. Tutaj skoro budowane od zera to pewnie kwota będzie oscylować w podobnym zakresie.
  • Odpowiedz
@chosenon3: już nic mnie nie zaskoczy jeśli chodzi o firmy w Polsce. Tak jak ta firma w której naprawiana same Lambo, ferrari itd dla klientów z Dubaju i innych egzotycznych kierunkow.
  • Odpowiedz
@matiJ: Kiedyś w Polsce istniała firma, do której zjeżdżało się pół świata, żeby zrobić renowację pianin i fortepianów. Mieli przypadek, że facet zwrócił się do nich o zmianę koloru fortepianu, bo aktualny nie pasował mu do mebli... na jachcie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
już nic mnie nie zaskoczy jeśli chodzi o firmy w Polsce. Tak jak ta firma w której naprawiana same Lambo, ferrari itd dla klientów z Dubaju i innych egzotycznych kierunkow.


@matiJ: W którymś Lambo czy Bugatti sama wymiana oleju kosztuje 25 tysięcy dolarów, więc się nie dziwię, bo nawet jak robią naprawy za pół ceny, to i tak pewnie klienci płacą setki tysięcy dolarów XD
  • Odpowiedz
@skitarii: tak bardziej naprawy po stłuczkach. Chyba jako jedna z niewielu firm to ogarniają.
Mikiciuk na YT w którymś odcinku z Porsche albo ferrari był u nich.
  • Odpowiedz