Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: Jeszcze nic. Na razie kwitne 22-gi dzien juz zamkniety. Nawet w sklepie nie bylem. Od opuszczenia lotniska nie spedzilem godziny poza wyznaczonymi strefami. Czasem nawet po kilka godzin bez toalety. Np. wczoraj jak zmienialem miejsce kwarantanny. A tak to w kabelkach robie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@suluf: Zanim mnie wyzwiesz od szurow cwaniaczku to powiem Ci tyle: Zaszczepiony od lipca, przez 2 miesiace testy co 2 dni. A teraz 28 dni kwarantanny z czego jedna kosztuje 12000 pln za 21 dni a teraz 7 w warunkach takiego syfu ze psa bys nie umiescil. W oficjalnym "Medical center". Tu jest tak brudno ze na melinach jest czysciej. Mam fotki. Ale powstawiam jak wyjade z Chin. Bo sie boje.
A co do Play to serio w XXI wieku 12 Euro za 1 MB to dla Ciebie ok?


@Niedobry: Myślałeś nad innym rozwiązaniem ? Jak sam byłem w chinach to nie płaciłem 12 euro za 1mb a używałem Internetu. Nawet na lotnisku mogłeś wypożyczyć hotspot wifi z lokalną karta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@suluf: Nie moglem. Nawet do toalety wyjsc. Nigdzie. Nawet do toalety dopiero w hotelu. Zrozum. Dopiero dzisiaj jak zmienilem miejsce kwarantanny to tlumacz z firmy mi podrzucil karte Sim lokalna. (On mial uklady obylo sie bez rejesteacji bo tak bym jeszcze czekal.) Po 21 dniach. Bo ta pierwsza kwarantanna byla w miescie ladowania. Gdyby byla opcja dalbym nawet lapowke. Ale tu wszyscy przestraszeni. A we Frankfurcie wczesniej stawalem na glowie zeby,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@suluf: Z chwila ladowania tutaj, przestajesz byc wolnym czlowiekiem. Nie ja to wymyslilem. Tym bardzien mnie #!$%@? to ze po zalogowaniu. I wyslaniu wiadomosci z auta do rodziny, ze zyje. Takie cos #!$%@?. Oni wszyscy zeruja na tej sytuacji i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suluf: Ok. Kupilbym nawet bez problemu. Tylko ze nie wpadlem na to, sorry, ze bedzie az taka kolosalna roznica. Ogarnialem tysiac dokumentow. Ciezko czasem wszystko na raz. Stad byl moj post. To ostrzezenie a nie reklamacja przeciez.