Wpis z mikrobloga

@Niedobry: Może teraz kiedy w ue znieśli te dodatkowe opłaty to można zapomnieć ale przecież o cenach neta za granicą to trzepali w mediach na okrągło przez długi czas. Przed każdymi wakacjami tez sporo mówią o tym żeby sprawdzać przed podróżą po za ue
@Dolan: Mam lokalna karte sim. Jakbys nie byl ignorantem to bys wiedzial ze trzeba paszport i osobiscie udac sie do sklepu. Tylko ze jestem na kwarantannie 28 dni. A mialo byc 21 ignorancie. K***a co za typ.


@Niedobry: Ja sie dziwie ze ktoś takich nieogarów zatrudnia jak ty. Ja bym cię co najwyżej na cieciówve zatrudnił u siebie.

pluje


Play na ciebie pluje dzieciaku? Chyba nie wiesz jak działają sieci
@Fafu: Alez ja nic nie pisze o winie Chin. To Play kroi hajs, jak widac ktoz juz napisal ze 44 pln tez mozna, czyli da sie taniej. @blinxdxb: Dokladnie to poza unia sa podzialy na strefy taryfowe. Tylko nie rozumiem drugiej rzeczy, czemu Chiny tak rozwiniete tez sa w strefie z jakimis zadupiami gdzie faktycznie do infrastruktury jest drogi dostep i #!$%@?.
@blinxdxb: Ale ja wrecz przeciwnie nic nie napisalem o winie Chin. Uwazam ze maja tak rozwinieta infrastrukture i tanie uslugi ze to Play w #!$%@? leci. Nie zrozumielismy sie moze. Przepraszam jesli cos niejasno sformulowalem. A urwalem sie stad ze niecale kilkanascie lat temu sam pomagalem ta infrastrukture budowac w Polsce.