Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda zapotrzebowanie i praca #logopeda? Moja różowa dostała się na te studia i bardzo jej się podobają. Podoba jej się także praca logopedy (nie tylko z dziećmi, ale i z osobami starszymi) i chce robić podyplomówkę z neurologopedii z audiologią na #uj. Jak plasują się zarobki w tym zawodzie? Wiem, że w Polsce panuje stosunkowo mała świadomość i niewiele osób chodzi do #dietetyka czy #psychologa, a jak to wygląda w przypadku logopedy? Nie mam tu na myśli wyłącznie pracy z dziećmi, ale również z osobami starszymi (np. po udarach). Czy praca jest wyczerpująca i stresująca? Czy można dobrze zarobić pracując w placówce (np. szpital) + na swoim?
#zarobki #wynagrodzenia #logopedia #studia #studbaza #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616a8228820612000adce70f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@Fifka23 Ma swój gabinet, tip dla siostry-> niech otworzy swój ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na serio to ciężko porównywać, dużo zależy pewnie od miasta, ukończonych szkoleń itp.
  • Odpowiedz
@BoloMaster: aaaa no to zupełnie co innego. Pewnie ma swoj gabinet, wiele szkoleń czyli poszła w to po całości plus klienci chcą do niej przychodzić.

Ale tak czy inaczej to nie jest jakiś turbo dobrze płatny zawód. Łatwo sie dostać na studia nawet na dzienne uw (mam znajome).
  • Odpowiedz
Place 80zl za półgodzinna wizytę (może chodzę do znajomej @BoloMaster :D). Na pierwsza wizytę tez musialam długo czekać - mieli komplet terapii. Nie wydaje mi się, żeby moja pani logopeda była zestresowana :p Najlepiej otwierać swój gabinet. Wg mnie biznes będzie się kręcił. Ludzie są coraz bardziej świadomi tego, ze trzeba chodzić do logopedy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy itp.
  • Odpowiedz