Wpis z mikrobloga

#szaramyszkadlaanonka ? JEDNAK NIE xD

Kilka osób interesuje jak tam moja znajomość z pewną dwudziestolatką, która w październiku wróciła na dużego miasta na studia i którą poznałem na #tinder
A więc tak- gdy poprzednio odezwała się po 24h i gęsto się tłumaczyła, że miała problem z internetem i telefonem to pomyślałem, że może jeszcze coś z tego będzie. W tygodniu zdarzało się, że wymienialiśmy między sobą wiadomości na messengerze, gdy zaproponowałem abyśmy się spotkali w weekend zamiast klepać elaboraty na komunikatorze to ... przestała odpisywać xD #ghosting
Status wiadomości widnieje jako niedoczytany, ale na pewno ją widziała w podglądzie.
Także OP-y it’s over- ale wkurzyło mnie jak bezczelnie wywaliła mnie do kosza. A wydawała się taka ułożona, tymczasem wierząca katoliczka regularnie uczęszczająca na spotkania grup chrześcijańskich potraktowała mnie gorzej niż laska skacząca po kutangach na #badoo
I tak to leci panowie, nawet takim nie ma co ufać i nic zakładać z góry, bo potem przychodzi tylko rozczarowanie. Zastanawiam się, co zepsułem- może pokazałem swoją niepewność nie całując jej na koniec drugiego spotkania ? Może to dlatego, że jestem od niej dziewięć lat starszy ? Pewnie jak przyjechała do miasta to w moment nałapała kilkadziesiąt matchy i poznała po prostu kogoś lepszego. No cóż, trzeba zaakceptować tą rzeczywistość, ha tfu na #p0lka i po przerwie oram dalej w tym tinderowym ścieku. No bo co, mam odwalać szajs i podchodzić do lasek na ulicy ? xD

#wychodzimyzprzegrywu #tinder #redpill #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 3