Wpis z mikrobloga

To nie zaden fejk już pisałem jednemu Mirkowi. Ostatnio zainstalowali mi tv i postanowilwm wlaczyc te #!$%@? tvp. Usłyszałem w tvp, że mamy najtańsze paliwo w Polsce "dzięki PiS", taniej ma już tylko Bułgaria i Turcja
Mógłbym przysiąść, że to fejk.


@Shoko: I co, przysiadłeś? Co za dzban... Pewnie znowu się będziesz tłumaczył autokorektą, bo już własnego mózgu brakuje, żeby napisać jedno słowo jak należy?
Ma to dużo do rzeczy, bo PO te ceny trzymało z bardzo niską marżą, a Obajtek Polaków doi od lat, ceny baryłki dużo niższe niż za PO a Wy to jeszcze wspieracie xD nawet mi Was nie żal, bo za taką prymitywna propagandę nawet 60gr nie będzie


@dioxyna: to dlaczego polska w tej chwili ma prawie że najtajnsze paliwo w europie?
serio próbuję ostatnimi czasy zrozumieć wypoków którzy całą winę obarczają
@strike_lucky: nie przetłumaczysz debilom. Wystarczy, że zasygnalizujesz zdanie inne niż aktualne w nagonce i zobaczysz "60 groszy za wpis pisowcuuu". Nie łączą wątków. Będą trąbić o inflacji a nie pokumają, że główny wpływ mają na nią wyższe zarobki a szerzej mówiąc więcej pieniędzy na rynku.
Trzeba być debilem żeby nie zrozumieć tego zdania z cytatu, a jest proste jak obręcz. 5.80 ma mniejszą wartość jak 5.40 kiedyś tam. Ergo 5.40 było
@strike_lucky: Przez lata mogła być dużo tańsza, dużo. Ale marże i nowe podatki pisowskie podniosły ceny. Co z tego , że jest najtańsza? Ile benzyny kupi za godzinę pracy Polak a ile Niemiec czy Francuz? @PrawdaPrawda: jak już chcecie porównywać ceny to zwróćcie uwagę ile Polak musi na nią pracować. Próbujecie tu symetryować, ale spójrzcie trzy lata wstecz ceny baryłki i ceny obajtka porównajcie do cen za PO. To obiektywna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrKuaku: Brent czy crude oil? Bo to jest roznica mózgu. Jest kilka rodzajów ropy zależnie skąd jest wydobywana.

Więc nie zarzucaj mi kłamstwa z powodu swojego braku wiedzy.

Po 2 co ty wykresu nie potrafisz czytac?!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrKuaku: i była taka cena na koniec 2011 roku. XD nie potrafisz wykresu czytać? Ja porównywałem konkretne daty. Masz to na zdjęciu zaznaczone..
Nie ja ściemniam tylko ty jesteś ułomny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mrKuaku: masz pajacu zaznaczone daty na obrazku. Znajdź sobie cenę kontraktu fut na ropę brent z tego dnia i zobacz jaka była cena i nie zawracaj mi dupy. A jak chcesz to zrob lepsze zestawienie, swój obrazek, swoje obliczenia i nie truj mi dupy swoimi jęczeniem..

2021 się jeszcze nie skończył więc jak Ci miałem średnia cenę z roku wziąć? Ty bierzesz jak idiota średnia cenę z 2011 i porównujesz z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrKuaku: czepiasz się mnie na podstawie swojej niewiedzy i jakichś urojeń. Zrób swoje DOBRE porównanie i będzie spokój, będziesz szczęśliwy i dumny, a ja nie będę musiał czytać twoich stękań.

Daj wykres na kontrakcie future pokaż średnia z okresu który wziąłeś skoro cena z danego dnia to za mało..

Zrob dobrze skoro moje jest źle, a nie jędolisz..