Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Mirki, potrzebuję pomocy( ͡° ʖ̯ ͡°)

Trzy dni temu ukradli mojej mamie samochód, #renault Scenic. Nr rejestracyjny SJ 97848. News z lokalnego portalu: https://jaw.pl/2021/10/kolejna-kradziez-samochodu-na-osiedlu-gigant/

Jakby ktoś z was mógł jakoś pomóc, to byłbym bardzo wdzięczny.

#samochody #motoryzacja #kradziez #zlodzieje #jaworzno #slask #katowice
niewiemcotutajrobie - Mirki, potrzebuję pomocy( ͡° ʖ̯ ͡°)

Trzy dni temu ukradli moje...

źródło: comment_16342206593JG03Ra59IlFDWbSUOMYR2.jpg

Pobierz
  • 18
@niewiemcotutajrobie: czterolatka ukradli, huh. Tak czy inaczej samochodu już raczej nie ma. W sumie to pewnie nie było go już na drugi dzień - rozebrany. Teraz to tylko trzymaj kciuki by się przypadkiem resztki nie znalazły bo będzie niezła jazda z ubezpieczalnią z tego co można czasami poczytać na forach.
Jak jest ac to lepiej żeby się nie znalazło niż mieliby znaleźć go rozgrzebanego i weź się spieraj potem z ubezpieczycielem….


@Singularity00: Tak czy siak #!$%@? bo nawet jakby dostała pełną kwotę z AC, to pewnie do tej samej konfiguracji trzeba by dołożyć drugie tyle. Jakbym dostał pełną kwotę z AC za moją trzyletnią polówkę, to bym musiał teraz jeszcze 40k dołożyć żeby mieć to samo. xD Niedawno za te 40k
@Drmscape2: tak ale będzie mieć znowu nowe auto.
Tak do 4/5 lat z ac można wyciągnąć kwotę która pozwoli wciąż coś kupić jeśli mamy oszczędności/ zdolność kredytowa.
Na pewno lepiej żeby się nie odnalazło niż odnalazło rozwalone bo wtedy to są jazdy z ubezpieczeniem. Nie znajda to masz kasę i spokój święty.
@Singularity00

Tak czy siak #!$%@? bo nawet jakby dostała pełną kwotę z AC, to pewnie do tej samej konfiguracji trzeba by dołożyć drugie tyle. Jakbym dostał pełną kwotę z AC za moją trzyletnią polówkę, to bym musiał teraz jeszcze 40k dołożyć żeby mieć to samo. xD Niedawno za te 40k to się nowe samochody w tym segmencie B kupowało, a nie dokładało do wyposażenia.