Wpis z mikrobloga

Mirasy też tak macie, że po mordzie laski na #badoo możecie rozpoznać że to samotna matka? XD tu działa ten sam mechanizm jakby osiedlowego Sebe ubrać w garniak i postawić między randomowych typów, zawsze wiadomo który to Seba. Mam skuteczność 9/10 w rozpoznawaniu samotych matek. Po krótkiej analizie karyńskiej mordy zawsze w rubryce dzieci jest: mam albo w opisie "samotna mamusia" , "mama małego Kacperka" XDDD

#tinder #randkujzwykopem #rozowepaski
  • 15
@sqrvol: nic z tych rzeczy, to są bardzo zadbane i często całkiem ładne laski, po prostu z twarzy widać że od najmłodszych lat lubiła się bawić aż któryś Sebek z kolei ją zalał. @costusmierdzi musiałabyś jeden dzień być facetem żeby ogarnąć ocb bo widzę, że niebiescy mają podobnie, to się po prostu widzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@imargam_2137: generalnie to tam po odsianiu matek dzieci ale nie tylko również kocia mama, mama szczurów, mama fretek. Jak do tego dorzucisz jeszcze makijaż jak karyna. Brak opisu. Zdjęcie profilowe zawierające dupę. To właściwie mało co zostaje. Wśród tych co zostają to największy zbiór jest mam +50kg nadwagi ale to przez geny a nie dlatego że nie potrafię ogarnąć diety pomimo tego że mam 30 lat.